V súčasnosti Vám DJs ešte stále púštajú pesničky, ktoré len počujete, ale čo tak pripojiť k všetkým skladbám aj originálny Video Klip a tak si naplno vychutnať firemný večer s obľúbenými hitmi?

Okrem kompletného moderovania večera, Vám ponúkam vrámci svojho vystúpenia, aj najväčší video archív hudobných klipov na Slovensku z rokov 1970 až 2020 v HD a 4K kvalite. Je ich viac ako 6000

Obrazovky počas večera môžeme využiť aj na:

  • Logo Vašej firmy, ktoré v prípade záujmu dám zo statickej, do pohyblivej 3D podoby aj spodkladom, slogan večera, prezentáciu, fotografie a videá z teambuildingov, uvítací slide, anketu – názor publika na čokoľvek, Live SMS a SELFIE chat, Live jukebox, animácie, sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich, Vrstvenie obrazu počas celého večera a ešte oveľa viac…

V prípade potreby zabezpečím aj profesionálnu techniku, kompletne nazvučím a nasvietim účinkujúcich aj celú sálu, dodám LED stenu do veľkosti 5x7m, 4K obrazovky, projektory so svietivosťou až 12 000 ANL.

Nech už je Váš firemný večer v malej vinárničke, alebo v NTC, môžete mať istotu, že bude bezproblémový. Ohlasy od renomovaných firiem a agentúr boli zatiaľ bez kritiky, čo ma samozrejme veľmi teší.

Ďakujem za Váš záujem a prajem krásny deň

GALÉRIA TECHNIKA VIDEO KONTAKT