Vsaďte na istotu a zažite večer plný zábavy a nezabudnuteľných chvíľ, za prijateľnú cenu, s profesionálnym moderátorom a DJom, ktorý má za sebou zatiaľ všetky svadby bez kritiky!

SVADBA

GALÉRIA

 

 • Moderovanie celého večera, až do záverečnej
 • Klasická zvuková, ale aj Video verzia
 • Viac ako 6000 originálnych video hitov z rokov 1970 až 2020
 • Svadobný Live SMS a Selfie chat
 • Nenáročná, ale aj profi audio-video a svetelná Technika
 • Kvalitné nazvučenie obradu a nasvietenie celej sály
 • 3D úprava Vašich fotiek a videí 
 • Svadobné hry aj s obrazom
 • Nad ránom špeciálna After Party, poprípade aj Karaoke
 • a ešte oveľa viac…

PODROBNÉ

INFO

K PONUKE

MODEROVANIE

Profesionálneho moderátora a DJ-a už robím nejaký ten rok, tak môžete mať istotu, že Vám kvalitne a verím aj vtipne, odmoderujem celý svadobný večer.

Od vstupu do sály, cez sólo, krájanie torty, očepčenie, hry, rôzne plánované aj neplánované vstupy, až po záverečnú...

LEN ZVUK, ALEBO AJ OBRAZ?

VAŠU SVADBU

môžem odohrať klasicky, čo znamená len so zvukom, ako to robia všetci.

Zvukové nahrávky kvôli kvalite nesťahujem z internetu, ale ich kupujem. Archív mám za tie roky a po zhruba 300 svadbách, veľmi slušne zásobený a zatiaľ sa mi nestalo, že by som nejakú hudobnú požiadavku vrámci večera nemal.

ALE AK SA ROZHODNETE

pre VIDEO VERZIU, tak Váš svadobný večer bude mať úplne iný rozmer.

Všetky pesničky, budete nie len počuť, ale aj vidieť. K dispozícií mám cez 6000 originálnych video klipov, ktoré som tak isto oficiálne zakúpil a pravidelne ich aktualizujem.

Pohybovať sa môžeme v rokoch 1970 až 2020, ale aj 50-60. Zastúpené sú úplne všetky žánre, vrátane SK-CZ hitov.

55 palcové 4K obrazovky, ktoré sú na elegantných stojanoch, využívam vrámci večera aj na uvítaciu video slučku s moderným svadobným pozadím.

Obrazovky sa môžu využiť aj na Vaše fotky a videá z "mladosti", s ktorými by ste sa chceli počas večera pochváliť svadobným hosťom. Všetko vopred upravím a spracujem, aby to v deň "D" vyzeralo na úrovni.

Ďalšou mojou špecialitou, s ktorou môžeme osviežiť Váš svadobný večer  je Svadobný Live Chat. 

Vždy to má veľký úspech. Pošlete SMS pozdrav, alebo SELFIE z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to príjemná "zábavka" pre tých, ktorí práve netancujú, sedia pri stole, alebo popíjajú na bare.

Z času na čas nad ránom, keď je požiadavka aj na Karaoke. Žiadny problém. K dispozícií mám aj zhruba 900 najznámejších skladieb v tomto formáte vrátane SK/CZ hitov.

Tých možností, ako využiť obrazovky aj na ďalšie aktivity počas večera, je samozrejme oveľa viac... 

VIAC
VÝBER HUDBY

Je to Váš deň a Vy si určíte aký štýl sa hrať bude a aký nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom od roku 1960 až po 2020. Nech sa už rozhodnete pre večer s aktuálnymi, alebo Retro hitmi, s klasickými ľudovkami, poprípade v štýle Kandráčovci - Kollárovci, rock, swing atď. atď... alebo mix všetkého.

Samozrejme najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána.

Po zhruba 300 svadbách môžem hrdo vyhlásiť, že sa mi zatiaľ nestalo, aby som nejakú požiadavku vrámci večera nemal a to aj bez WI-FI pripojenia. Celý archív mám fyzicky so sebou.

Plne akceptujem aj playlist a blacklist mladomanželov.

Vety ako: DJ nie je Jukebox, toto ja hrať nebudem, mám svoj playlist atď...odo mňa počuť určite nebudete!

Pesničky na želanie. Rád ich venujem, ak sa hodia v danú chvíľu a podporím venovačku slovne, ale aj obrazovo. Nahrávky, ktoré sa práve nehodia, zahrám neskôr, poprípade ak nezapadnú vôbec, tak ich rád zaradím nad ránom, vrámci špeciálnej

After Party, keď sa už "svadobný štandard" nerieši a tí, ktorým sa ešte nechce ísť spať, aj v spoločnosti mladomanželov, si môžu naplno vychutnať svoje obľúbené hity.

OBRAD

SVADOBNÝ OBRAD

Pre mňa je vždy najdôležitejšie, aby aj tu technika fungovala na 100%. To znamená, kvalitný zvuk, mikrofóny, žiadne pískanie, šumenie, brumenie. Rád poradím aj s výberom skladieb.

 

SÓLO

Jeden z najkrajších momentov večera, prebieha vždy rovnako.

DJ vyzve ženícha a nevestu, aby prišli zatancovať svoje mladomanželské sólo. Hodila by sa k tomu aj účasť svadobčanov, ale pravda je taká, že po večeri, ktorá trvá minimálne hodinu a viac, ich prinútiť aby podporili mladomanželov na parkete býva často problém. DJi to veľmi neriešia a potom to dopadne, ako na ilustračnej fotke.

Ja to robím úplne inak. Ak sa nenahneváte, konkrétny popis teraz nezverejním, lebo konkurencia rada kopíruje dobré nápady. Mnohí mladomanželia majú aj na túto chvíľu nezabudnuteľnú spomienku, vďaka kameramanom a fotografom, čo ma samozrejme veľmi teší.

 

HRY

Ak sa rozhodnete spestriť večer aj týmto spôsobom, akúkoľvek z nich si vyberiete, kompletne Vám ju odmoderujem a podporím aj s obrazom. Rád do svadobných hier zapájam aj ostatných svadobčanov, lebo často sa stáva, že pri takýchto vstupoch sa mnohí nudia a to nie je najlepšia vizitka pre moderátora a DJ-a.

SVADOBNÝ LIVE CHAT

Svadobný večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorá sa stále teší veľkej obľube. 

Pošlete SMS pozdrav, alebo SELFIE z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd.

Grafiku prispôsobím podľa želania. Tých možnosti v tomto smere je veľa.

Mnohí mali obavu, že to bude na úkor zábavy, ale opak je pravdou. Je to skôr taká hravá kulisa pre tých, ktorí sa práve nezabávajú na parkete, ale oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy "ťuká" do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. 🙂 

 • V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to reálne funguje.
TECHNIKA

K dispozícií je profesionálna, ale aj nenáročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv.

Každý priestor je iný. Niekde aparatúry treba dať viac, inde menej. Vždy sa snažím, aby to nenarušilo celkový dojem z priestoru.

Môžem Vám vypracovať niekoľko verzií a Vy sa rozhodnete, ktorá by Vám najviac vyhovovala aj vrámci rozpočtu.

 

GRAFIKA

Ak sa rozhodnete pre obrazovú verziu, vyrobím pre Vás aj špeciálne uvítacie video, slideshow z vašich fotiek a videí, obraz v obraze -  vrstvenie v alpha channel naživo vrámci celého večera, želania aj s fotkou v špeciálnej grafike, ktoré vyrábam vždy na mieste... tých možností je samozrejme ešte oveľa viac.

CENOVÁ PONUKA

Vzhľadom na to, že moja ponuka je veľmi pestrá, rád Vám ju odprezentujem telefonicky, cez WhatsApp, alebo E-mail.

Ak uprednostníte mailovú komunikáciu, nezabudnite prosím v správe uviesť aj dátum a miesto konania Vašej svadby, poprípade aj ďalšie informácie, ktoré by mi pomohli k vypracovaniu cenovej ponuky, aj podľa rozpočtu, ktorú Vám obratom pošlem.

KONTAKT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

- Odmoderujete celú svadbu?

Áno. Od vstupu do sály, až po záverečnú, vrátane všetkých plánovaných aj neplánovaných vstupov. 

- Robíte aj starejšieho?

Mnohí DJi toho na svadbe veľa nenahovoria a preto si mladomanželia pozvú aj starejšieho, aby mali istotu, že niekto povedie svadobný večer. Moderovanie s básničkami a naučenými frázami nerobím, ale verím, že Vám svadbu odmoderujem kvalitne a dúfam aj vtipne. 

- Koľko beriete zálohu?

Som asi výnimka, ale zálohu si nepýtam. Je o mne známe, že keď potvrdím svoju účasť, tak svadbu aj odohrám, nech je naplánovaná aj 2 roky dopredu, resp. ak sa náhodou niečo zmení z Vašej strany, finančnú kompenzáciu neriešim.

- Celú svadbu odohráte sám?

Všetky robím výlučne sám. Som Vám plne k dispozícií počas celej svadby, až do záverečnej.

- Máte dymostroj?

Samozrejme že mám, v prípade potreby aj štyri, ale kvôli detektorom požiaru už nepoužívam klasický dymostroj, ale hazer, ktorý pracuje na vodnej báze a tým pádom neaktivuje požiarné čidlá. Hmlový efekt je rovnaký, zdravotne nezávadný a hlavne bez zápachu.

- Aké pesničky hráte?

Výber vždy prispôsobím predstave mladomanželov. Je to Váš večer a ja som len ten, ktorý zrealizuje Vaše predstavy aj o hudbe. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov. Ak chcete komerčné hity, alebo 70-80-90, ľudovky, rock, súčasne hity, SK-CZ, poprípade mix všetkého, úplne v pohode. Samozrejme najviac mi vyhovuje, ak dostanem plnú dôveru a hudbu môžem zostaviť tak, aby zábava fungovala až do rána.

- Hráte aj na želanie?

Nemám s tým žiadny problém. Rád ich zahrám aj s venovaním, podporím s obrazom, ak sa hodia v tej chvíli. Ak nie, tak ich pustím neskôr. Niektoré žánre, ktoré by počas večera veľmi nefungovali zaraďujem nad ránom, vrámci špeciálnej After Party. Výnimku tvoria mladomanželia a ich rodičia. Ich objednávky idú okamžite, nech sú akékoľvek.

- Máte aj pesničky pre deti?

Je úplne normálne, že aj deti na svadbe, by si vrámci večera rady užili svoje obľúbené hity. Samozrejme mám všetky aj s obrazom, bublinkostroj, ale aj svetelné efekty, ktoré im nebudú blikať do očí.

- Zvládnete aj svadobčanov zo zahraničia?

Mám za sebou svadby aj s účasťou Talianska, Maďarska, Anglicka, Španielska, Nemecka, Poľska, Česka, Rakúska, ale aj Brazílie, USA a Mexika a naštastie to vždy dopadlo podľa predstáv mladomanželov a svadobčanov.

- Robíte aj svadobné hry?

Ako som už spomínal, odmoderujem Vám úplne celý večer. Svadobné hry nevynímajúc. Ktorúkoľvek si vyberiete, ovládam všetky. Rád do nich zapájam aj ostatných svadobčanov, lebo často sa stáva, že pri takýchto vstupoch sa mnohí nudia.

- Máte Karaoke?

Je pravda, že svoju veľkú slávu už má za sebou, ale nad ránom, keď zostáva zdravé jadro, tak často aj takáto požiadavka zaznie. Žiadny problém. Mám zhruba 800 najznámejších hitov v tomto formáte.

- Ozvučíte aj obrad?

Kvalitne Vám nazvučím celý svadobný obrad. Bez brumenia, šumenia a pískania v reproduktoroch. K dispozícií budete mať aj kvalitné mikrofóny značky Shure a rád poradím aj s výberom hudby.