DJ Julo alias Python

Vybrať si toho správneho DJa na svadbu, je súčasnosti lotéria bez možnosti reparátu.

Preto neriskujte a vsaďte na istotu s profesionálnym moderátorom DJom a Video DJom, ktorý má za sebou zatiaľ všetky svadby bez akejkoľvek kritiky! Ponúkam Vám profi kvalitu za prijateľnú cenu.

0

SVADIEB

0

odohratých HODÍN

0

AUDIO NAHRÁVOK

0

VIDEO KLIPOV

Moderovanie

Rozhlasového moderátora a DJa robím už nejaký ten rok, tak verím, že Vám kvalitne a dúfam aj vtipne, odmoderujem celý svadobný večer. Od vstupu do sály, cez sólo, krájanie torty, očepčenie, hry, rôzne plánované aj neplánované vstupy, až po záverečnú.

Verzie

Svadbu Vám môžem odohrať len zvukovo, ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš večer bude mať úplne iný rozmer! Všetky pesničky pôjdu aj s obrazom. Cez 6000 originálnych Video klipov z rokov 1970 – 2020. Samozrejme aj po audio stránke som veľmi slušne zásobený. 55/75 palcové 4K obrazovky na elegantných stojanoch využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá z “mladosti” mladomanželov, želania, špeciálny Svadobný Live Chat a nad ránom aj na Karaoke ak by bol záujem. 

Technika

K dispozícií je profesionálna, ale aj nenáročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv. Môžem Vám vypracovať niekoľko verzií, podľa ktorých sa rozhodnete, ktorá by Vám najviac vyhovovala aj vrámci rozpočtu.

Výber hudby

Je to Váš deň a Vy si určíte čo sa hrať bude a čo nie. Samozrejme najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom od roku 1970 až po 2020. Plne akceptujem aj playlist a blacklist mladomanželov. Vety ako DJ nie je Jukebox, toto ja hrať nebudem…odo mňa počuť určite nebudete. S venovaniami ak sú v rámci zábavy, tiež nemám najmenší problém.

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na akciách ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku. Python Live Chat. Pošlete SMS pozdrav, alebo Selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava pre tých, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do telefónu, tak prečo to nevyužiť! V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Cenová ponuka

Vzhľadom na to, že ponúkam viac verzií, rád Vám ich odprezentujem osobne, telefonicky, alebo cez WhatsApp. Ak uprednostníte E-mail, po zaslaní základných údajov, vypracujem pre Vás ponuku, ktorú Vám obratom pošlem.

VIDEÁ ZO SVADIEB

Referencie

Niekoľko ohlasov od vás...