DJ Julo alias Python

DJ
na svadbu

Vsaďte na istotu s profesionálnym moderátorom, DJom a Video DJom, ktorý má za sebou zatiaľ všetky svadby bez kritiky!

Ponúkam Vám kvalitu, za prijateľnú cenu!

Prehrať video

VIDEO VERZIA

Prehrať video

TECHNIKA

Prehrať video

GRAFIKA A LIVE CHAT

Prehrať video

SVADBA V ELFO CLUBE

0

SVADIEB

0

odohratých HODÍN

0

AUDIO NAHRÁVOK

0

VIDEO KLIPOV

Moderovanie večera

Rozhlasového moderátora a DJa už robím nejaký ten rok, tak sa môžete spoľahnúť, že Vám kvalitne a dúfam aj vtipne odmoderujem celý svadobný večer. Od vstupu do sály, cez sólo, krájanie torty, očepčenie, hry, rôzne plánované aj neplánované vstupy… až po záverečnú!

Verzie

Vašu svadbu môžem odohrať len zvukovo ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš veľký deň bude mať úplne iný rozmer! So špeciálnou svadobnou grafikou pôjdu celý večer všetky pesničky aj s obrazom. Mám cez 6000 originálnych Video klipov z rokov 1970 – 2021. 55 až 75 palcové 4K obrazovky, využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá z “mladosti” mladomanželov, želania, jukebox Svadobný Live Chat a nad ránom aj na špeciálnu After Party s fotkami a s videami zo svadobného večera, poprípade na želanie, aj na Karaoke…a ešte oveľa viac!

Technika

K dispozícií je nenáročná, ale aj vysoko profesionálna zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv. Nech už je Vaša svadba v malej vinárničke, alebo v kongresovej sále.

Výber hudby

Najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána, ale je to Váš deň a Vy si určíte, čo sa hrať bude a čo nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom a štýlom, od roku 1960, až po najnovšie hity 2021. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov. Vety ako “DJ nie je Jukebox” odo mňa počuť určite nebudete.

Tak, ako už 359 mladomanželov, dúfam, že aj Vás príjemne prekvapím, so svojim profesionálnym prístupom a hlavne šialene pestrým Video a audio archívom!

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na eventoch a svadbách, ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku. Python Live Chat s exluzívnou svadobnou grafikou. Pošlete SMS pozdrav, alebo Selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava hlavne pre svadobčanov, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Cenová ponuka

Vzhľadom na to, že ponúkam viac verzií svadieb, rád Vám ich odprezentujem osobne, telefonicky, alebo cez WhatsApp. Ak uprednostníte E-mail, po zaslaní základných údajov, (dátum, miesto, veľkosť sály atď.) pre Vás vypracujem niekoľko cenových ponúk, z ktorých si určite vyberiete aj v rámci rozpočtu…

Slide 1
FOTO GALÉRIA

Momentky hlavne z tanečného parketu.

Slide 2
VIDEO GALÉRIA

Nekončiaca zábava s úžasnými ľudmi.

Slide 3
GALÉRIA TECHNIKY

Od nenáročnej, až po vysoko profesionálnu.

Slide 4
VŠETKY GALÉRIE

Firemné eventy | Svadby | Privátne oslavy | Disco cluby | Fun rádio | Instagram

previous arrow
next arrow

Referencie

Niekoľko ohlasov od vás...

Kontaktný formulár