MIKROFON MODEROVANIE MOJ

Moderovanie večera

DJa, rozhlasového moderátora a Video DJa, už robím nejaký ten rok, tak sa môžete spoľahnúť, že Vám profesionálne a verím aj vtipne odmoderujem celý svadobný večer. Od príchodu do sály, cez rôzne plánované (sólo, torta, hry, začepčenie nevesty atď.), ale aj neplánované vstupy, až po záverečnú!

Verzie

Vašu svadbu Vám môžem odohrať klasicky, len so zvukom, ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš veľký deň bude mať úplne iný rozmer! So špeciálnou svadobnou grafikou pôjdu celý večer všetky pesničky aj s obrazom. Na výber je cez 7000 originálnych Video klipov z rokov 1950 až 2022. 4K – 55 palcové obrazovky, využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá z “mladosti” mladomanželov, želania, jukebox, Svadobný Live Chat a nad ránom aj na špeciálnu After Party, kde sa hrajú aj iné hity, ako len klasické svadobné. Tzv. “Všehovšudy chuť” s fotkami a odkazmy svadobčanov, zo svadobného večera a na želanie  aj Karaoke…a ešte oveľa viac!

Ukážky z grafiky

Video Remixy 2021

Video Mixy

Video Klipy 2000´s

Retro Video Klipy

art hotel kastiel tomasov svadba
art hotel kastiel tomasov svadba

Technika

K dispozícií je nenáročná, ale aj vysoko profesionálna zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv, vrátane obradu, nasvietenia celej sály atď. Nech je už Vaša svadba v malej vinárničke, hotelovej reštaurácií, alebo v kongresovej sále.

Výber hudby

Najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána.

Ale je to Váš deň a Vy si určíte, čo sa hrať bude a čo nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom a štýlom, od roku 1970, až po najnovšie hity 2022. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov. Vety ako “DJ nie je Jukebox” odo mňa počuť určite nebudete.

Tak, ako už 476 mladomanželov pred vami, dúfam, že aj Vás príjemne prekvapím, so svojim profesionálnym prístupom a hlavne pestrým Video a Audio archívom!

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na eventoch a svadbách, ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku. Python Live Chat. aj s exluzívnou svadobnou grafikou. Pošlete SMS pozdrav, selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava hlavne pre svadobčanov, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Cenová ponuka

Vzhľadom na to, že ponúkam viac verzií, rád Vám svoju ponuku podrobne odprezentujem telefonicky, alebo osobne.

Ak Vám to vyhovuje viac, môžete ma kontaktovať aj cez SMS, WhatsApp, alebo E-mail, ale ešte pred tým, si prosím overte dátum Vašej svadby v “Kalendári obsadenosti” (všetky možnosti nájdete nižšie) 

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na prípadnú spoluprácu.

 

art hotel kastiel tomasov svadba

GALÉRIE

Kalendár obsadenosti