DJ Julo alias Python

Bydlisko: Bratislava | Okruh: Západné a stredné Slovensko

DJ
na svadbu

Vsaďte na istotu s moderátorom, DJom a Video DJom, ktorý má za sebou zatiaľ všetky svadby bez kritiky!

Ponúkam Vám kvalitu, za prijateľnú cenu.

6.11.2021 | AUCAFE | BRATISLAVA

14.9.2021 | AUŠPIC | BRATISLAVA

11.9.2021 – JELŠOVCE | NITRA

0

SVADIEB

0

odohratých HODÍN

0

AUDIO NAHRÁVOK

0

VIDEO KLIPOV

Moderovanie večera

Rozhlasového moderátora a DJa už robím nejaký ten rok, tak sa môžete spoľahnúť, že Vám kvalitne a verím aj vtipne odmoderujem celý svadobný večer. Od vstupu do sály, cez rôzne plánované aj neplánované vstupy (sólo, torta, hry, čepčenie…) až po záverečnú! 

Verzie

Vašu svadbu môžem odohrať len zvukovo ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš veľký deň bude mať úplne iný rozmer! So špeciálnou svadobnou grafikou pôjdu celý večer všetky pesničky aj s obrazom. Na výber je cez 7000 originálnych Video klipov z rokov 1950 až 2021. 4K obrazovky, využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá z “mladosti” mladomanželov, želania, jukebox, Svadobný Live Chat a nad ránom aj na špeciálnu After Party s fotkami a s videami zo svadobného večera, poprípade na želanie, aj na Karaoke…a ešte oveľa viac!

Ukážky pre ilustráciu

Video Remixy 2021

Video Mixy

Video Klipy 2000´s

Retro Video Klipy

Technika

K dispozícií je nenáročná, ale aj vysoko profesionálna zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv, vrátane obradu. Nech už je Vaša svadba v malej vinárničke, alebo v kongresovej sále.

Výber hudby

Najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána, ale je to Váš deň a Vy si určíte, čo sa hrať bude a čo nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom a štýlom, od roku 1950, až po najnovšie hity 2021. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov. Vety ako “DJ nie je Jukebox” odo mňa počuť určite nebudete.

Tak, ako už 394 mladomanželov, dúfam, že aj Vás príjemne prekvapím, so svojim profesionálnym prístupom a hlavne šialene pestrým Video a Audio archívom!

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na eventoch a svadbách, ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku! Python Live Chat. Aj s exluzívnou svadobnou grafikou. Pošlete SMS pozdrav, alebo Selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava hlavne pre svadobčanov, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Cenová ponuka

Vzhľadom na to, že ponúkam viac verzií svadieb, rád Vám ich odprezentujem telefonicky, cez WhatsApp, alebo osobne.

Ak uprednostníte E-mail, po zaslaní základných údajov, (dátum, miesto konania Vašej svadby atď.) pre Vás vypracujem niekoľko cenových ponúk, z ktorých si určite vyberiete, aj v rámci rozpočtu.

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na prípadnú spoluprácu.

Kontakt

Kontaktný Formulár

 – Kolónky s označením * sú povinné –