0

ODOHRATÝCH SVADIEB

hotel zochova chata svadba

Profesionálne moderovanie celého večera

Moderátora Fun rádia, DJa a Video DJa, už robím nejaký ten rok, tak sa môžete spoľahnúť, že Vám profesionálne a verím aj vtipne odmoderujem celý svadobný večer!

Od príchodu do sály, cez rôzne plánované, ale aj neplánované vstupy, až po záverečnú.

Starejšieho potrebovať nebudete!

Verzie

Vašu svadbu môžem odohrať klasicky, čo znamená len so zvukom, ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš veľký deň bude mať úplne iný rozmer! 

So špeciálnou svadobnou grafikou pôjdu celý večer všetky pesničky aj s obrazom. Na výber je cca 7500 originálnych Video klipov z rokov 1960 až 2024 v 4K. 55 palcové obrazovky, využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá mladomanželov, želania, jukebox, Svadobný Live Chat a nad ránom aj na Karaoke ak bude požiadavka….a ešte oveľa viac!

Ukážky zo svadobnej grafiky

lodenica sintava svadba
art hotel kastiel tomasov svadba

Technika

K dispozícií je nenáročná, ale aj vysoko profesionálna zvuková, svetelná a obrazová Technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv, vrátane obradu, nasvietenia celej sály, plazivého dymu atď. Nech je už Vaša svadba v malej vinárničke, hotelovej reštaurácií, alebo v kongresovej sále.

Výber hudby

Najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána.

Ale, je to Váš deň a Vy si určíte, čo sa hrať bude a čo nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom a štýlom, od roku 1960, až po najnovšie hity 2024. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov.

Vety ako “Nie som Jukebox, viem čo mám hrať” odo mňa počuť určite nebudete. Rád zahrám na želanie, aj s venovaním, ak to bude všeobecne akceptovateľná pesnička. Výnimku tvorí žiadosť mladomanželov a ich rodičov. Im zahrám čokoľvek okamžite! 

Tak, ako už 614 mladomanželov pred Vami, dúfam, že aj Vás príjemne prekvapím, so svojim profesionálnym prístupom a hlavne pestrým Video a Audio archívom!

LIVE CHAT SVADBA

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na eventoch a svadbách, ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku! Svadobný Live Chat aj s exluzívnou svadobnou grafikou.

Pošlete SMS pozdrav, selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava hlavne pre svadobčanov, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Všetky Vaše otázky

vrátane cenovej ponuky, Vám rád zodpoviem telefonicky, poprípade osobne cez kontakty nižšie.

Ak uprednostňujete mailovú komunikáciu, napíšte prosím, čo najviac informácií o Vašej svadbe. (Dátum, miesto, verzia atď.)

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na prípadnú spoluprácu.

 

art hotel kastiel tomasov svadba

GALÉRIE

VIDEÁ ZO SVADIEB

Nájdete aj na Youtube

VIDEÁ ZO SVADIEB | 4K | 60fps

77 Videos