0

ODOHRATÝCH SVADIEB

NAJNOVŠIE FOTKY ZO SVADIEB

Nájdete na sociálnej sieti

FACEBOOK
hotel zochova chata svadba

Profesionálne moderovanie celého večera

Rozhlasového moderátora a Video DJa, už robím nejaký ten rok, tak sa môžete spoľahnúť, že Vám profesionálne a verím aj vtipne odmoderujem celý svadobný večer. Od príchodu do sály, cez rôzne plánované (sólo, torta, hry, začepčenie nevesty atď.), ale aj neplánované vstupy, až po záverečnú.

Verzie

Vašu svadbu môžem odohrať klasicky, čo znamená len so zvukom ako to robia všetci, ale ak sa rozhodnete pre Video verziu, tak Váš veľký deň bude mať úplne iný rozmer! 

So špeciálnou svadobnou grafikou pôjdu celý večer všetky pesničky aj s obrazom. Na výber je cez 7500 originálnych Video klipov z rokov 1960 až 2023. 4K – 55 palcové obrazovky, využívam aj na uvítaciu video slučku, fotky a videá z “mladosti” mladomanželov, želania, jukebox, Svadobný Live Chat a nad ránom aj na Karaoke ak bude požiadavka….a ešte oveľa viac!

Ukážky zo svadobnej grafiky

art hotel kastiel tomasov svadba
art hotel kastiel tomasov svadba

Technika

K dispozícií je nenáročná, ale aj vysoko profesionálna zvuková, svetelná a obrazová Technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv, vrátane obradu, nasvietenia celej sály, plazivého dymu atď. Nech je už Vaša svadba v malej vinárničke, hotelovej reštaurácií, alebo v kongresovej sále.

Výber hudby

Najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána.

Ale, je to Váš deň a Vy si určíte, čo sa hrať bude a čo nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom a štýlom, od roku 1960, až po najnovšie hity 2023. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov.

Vety ako “Nie som Jukebox, viem čo mám hrať” odo mňa počuť určite nebudete. Rád zahrám na želanie, aj s venovaním, ak to bude všeobecne akceptovateľná pesnička. Výnimku tvorí žiadosť mladomanželov a ich rodičov. Im zahrám čokoľvek! 

Tak, ako už 529 mladomanželov pred Vami, dúfam, že aj Vás príjemne prekvapím, so svojim profesionálnym prístupom a hlavne pestrým Video a Audio archívom!

LIVE CHAT SVADBA

Svadobný Live chat

Večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorú na eventoch a svadbách, ponúkam ešte stále ako jediný na Slovensku. Svadobný Live Chat aj s exluzívnou svadobnou grafikou.

Pošlete SMS pozdrav, selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to taká “neokukaná” zábava hlavne pre svadobčanov, ktorí práve oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy “ťuká” do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to celé funguje.

Všetky Vaše otázky

Vrátane cenovej ponuky, Vám rád zodpoviem telefonicky, osobne, poprípade písomne cez kontakty nižšie.

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na prípadnú spoluprácu.

 

art hotel kastiel tomasov svadba

GALÉRIE

VIDEÁ ZO SVADIEB

Späť na hlavnú stránku

VIDEÁ ZO SVADIEB | 4K | 60fps

72 Videos