SVADBA

Mám za sebou zhruba 300 spokojných mladomanželov, čo ma samozrejme veľmi teší!

HUDBA

Je to Váš deň a Vy si určujete, aký štýl sa hrať bude a aký nie. Niektorým vyhovuje viac večer s aktuálnymi hitmi, iným klasika. So želaniami svadobčanov nemám najmenší problém, robím to bežne, ak sú pesničky samozrejme akceptovateľné vrámci zábavy. (tie „iné“ hrávam nad ránom, vrámci špeciálnej „after party“ pre vytrvalcov). Vždy sa snažím o to, aby tá neviditeľná stena, ktorá je na začiatku medzi DJ-om a hosťami, čo najskôr zanikla a to sa mi vždy podarí 🙂

VIDEO alebo len audio?

Nie je problém pre Vás urobiť len klasickú „zvukovú“ verziu svadby, čo znamená, dve reprobedne a pár svetiel, ale mňa pozývajú na svadby hlavne kvôli tomu, že mladomanželia očakávajú od svojho DJ-a viac, ako len púštať MP3-ky z notebooku. 

Ak sa rozhodnete pre VIDEO verziu, okrem všetkých skladieb, ktoré budete nielen počuť, ale aj vidieť (archív obsahuje viac ako 6000 originálnych Video klipov z rokov 1970 až 2018 vrátane SK/CZ hitov), pripravím pre Vás aj videografiku na večer. Do svadobného motívu aj so zvukom upravím Vaše fotky a videá, ktoré by ste chceli svadobčanom ukázať vrámci večera, privítaciu slučku s Vašimi menami, špeciálne video k pesničke na úvodný tanec a program, v prípade záujmu nad ránom aj KARAOKE a svadobnú verziu LIVE CHATU, vrámci ktorého v reálnom čase môžu svadobčania priamo na obrazovky posielať svoje blahoželania, odkazy, pozdravy, ale aj fotky, ktoré si práve v tej chvíli urobia na parkete, pri bare alebo stole! V prípade, že sú sály oddelené, môžu hostia v oddychovej časti vidieť, čo sa na tanečnom parkete práve deje. S touto verziou má celá svadba vyššiu úroveň a čo je podstatné, je iná ako tie ostatné!

MODEROVANIE

Povediem Vás úplne celým večerom, od začiatku až do konca, samozrejme aj slovne!

TECHNIKA 

Každý priestor je jedinečný a preto aj použitá technika je šitá na mieru. Niektorým mladomanželom stačí jednoduchšia verzia, t.j. základný zvuk a pár svetiel. Iní to chcú mať na vyššej úrovni, s hudobnými Video klipmi, obrazovkami, nasvietením celej sály, rotačnými hlavami, pódiom, nazvučením obradu, ľudovej hudby, alebo skupiny, svadobným Live chatom, atď. 

Uprednostňujem telefónny kontakt, alebo osobné stretnutie. 

Ak ma budete kontaktovať mailom, pridajte prosím aj svoje telefónne číslo. Ozvem sa Vám čo najskôr!  

KONTAKT

 

RECENZIE

Zopár postrehov od Vás…


 

 

Milý Julko, volám sa Valéria Jankurová a som mamka Peťky Jankurovej, tej krásnej a štastnej nevesty, ktorá spojila svoj život  s taktiež veľmi šťastným, mladým mužom, Aďkom. Rada by som sa Vám za obe rodiny poďakovala za atmosféru, ktorú ste počas celého večera vytvárali na našej svadobnej hostine. Hovorí sa že dobrá svadba je, ak je dobré jedlo a dobrá hudba. Obe tieto veci boli splnené nad očakávanie a aj vďaka Vám sa všetci pozvaní hostia cítili fantasticky a od soboty  počúvame len samé chvály. Krásnou bodkou za všetkým bolo, keď ste ich spomenuli v pondelňajšom vysielaní vašej relácie. My sme to počuli v aute na ceste do Košíc. Ešte raz Vám veľmi, veľmi pekne ďakujeme, že ste nám pomohli vytvoriť takú  fantastickú atmosféru, aby Peťka s Aďkom mohli tento ich najúžasnejší  deň svojho života prežiť podľa svojich predstáv. Prajeme Vám nech sa Vám darí vo Vašom osobnom aj pracovnom živote

Vďačné rodiny Jankurová a Mériová


 

Dobrý deň Julo,

keďže sme sa nestihli v nedeľu ráno poďakovať  a rozlúčiť sa, tak aspoň takouto cestou by sme to chceli napraviť.V mene všetkých svadobčanov Vám ďakujeme za perfektnú atmosféru, ktorú ste nám počas celej svadobnej noci vytvorili. Včetci sme sa bavili úžasne, svadobné mami aj otcovia sme si to užívali naplno. Maďari aj východniari spolu šaleli!!!

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Attila a Olívia 


Ahoj Julo,

prepáč, že len takto neskôr reagujem. Po svadbe sme trochu vypadli na pár dní a potom ma ešte chytila poriadna choroba…Začnem tým, že to my ďakujeme za skvelú atmosféru, ktorú si nám tam vytvoril, čakal som zábavu, ale toto bola pecka :-), 14 hodín hrať v kuse, to som fakt ešte v živote nevidel, a asi ani neuvidím. Feetback máš perfektný, každý bol unesený, Moraváci boli na prášky a aj manažér mi hovoril, že už tam mali rôznych ľudí, čo hrali, ale na Teba sa nechytal nikto :-). My sme boli maximálne spokojní. Si skvelý človek a som rád, že sme sa spoznali a dúfam, že sa ešte vidíme. Poviem úprimne, ak bude aj najbližšie dražba, tak sa určite zapojím :-).

Držíme Ti vo všetkom s Denčou palce, nech sa Ti darí po každej stránke.

pekný deň,

Libor Machánek


Ahoj Julo,

Marecek to vystizne napisal za nas oboch, ja sa chcem len pripojit a tiez sa podakovat. Bol si od zaciatku velmi prijemny clovek, uz po prvom stretnuti sme mali ten spravny pocit. Na svadbe sme nemali pocit, ze „pracujes“, ale bavis sa s nami, kazdy host sa vdaka tebe citil vynimocne, s kazdym si komunikovat, bol si velmi bezprostredny a velmi prijemny. A ako si to tam rozbehol, fuuu, 6,5hod v kuse som tancovala asi naposledy pred 10 rokmi :))))

Dakujeme!

Zuzka a Marek 🙂