SVADBA

Aj Vaša svadba môže byť iná, ako ostatné!

MÁM ZA SEBOU

viac ako 300 spokojných mladomanželov, bez akejkoľvek kritiky!

Som z Bratislavy, ale Vašu svadbu rád odohrám, kdekoľvek na Slovensku.

Niekoľko z nich bolo aj v Rakúsku, Maďarsku, Londíne a v Taliansku.

TOPKA pre mňa asi bola, svadba pre dcéru pána Miroslava Lajčáka,

ale nie je problém Vašu svadbu odohrať, aj s priateľnou cenou pre Vás.

 

SVADBA AJ S OBRAZOM

Klasická, zvuková verzia svadby, ktorú robia všetci, už nemá čím prekvapiť a preto Vám ponúkam verziu, s ktorou bude mať Váš veľký deň úplne iný rozmer!

VIDEO VERZIA VAŠEJ SVADBY!

Uvítacie VIDEOnajväčší výber originálnych VIDEO KLIPOV na Slovensku, PYTHON LIVE CHAT, mladomanželské sólo, svadobné hry, venovania aj s obrazom, špeciálne svadobné video z Vašich fotiek, Karaoke… a to všetko na 55 až 75 palcových OLED 4K OBRAZOVKÁCH.

HUDBA

Je to Váš deň a Vy si určíte, aký štýl sa bude hrať.

Niekomu viac vyhovuje večer s aktuálnymi hitmi, iným retro, klasická verzia svadby, alebo mix všetkého. So želaniami nemám najmenší problém, robím to bežne, ale uprednostňujem pesničky, ktoré sú akceptované väčšinou. Výnimkou je „Playlist mladomanželov a After Party“ nad ránom.

SVADOBNÉ HRY

Ak sa rozhodnete večer oživiť s topankovým kvízom, klobúkovým, stoličkovým, balónovým tancom… všetky hry Vám kompletne aj s hudbou odmoderujem a podporím samozrejme aj s obrazom.

MODEROVANIE

Mnohí DJ-i toho veľa na svadbe nenahovoria, radšej uprednostňujú mixovanie. Keďže rozhlasového moderátora, už robím nejaký ten rok, je pre mňa samozrejmé, že od chvíle keď vstúpite do sály, až po úplnú záverečnú vás povediem aj kvalitným slovom.

TECHNIKA

Každé miesto je jedinečné a preto aj zvuková, OBRAZOVÁ a svetelná TECHNIKA je prispôsobená a nadstavená konkrétnemu priestoru. Vypracujem Vám niekoľko verzií, od základnej až po vysoko kvalitnú a Vy si vyberiete, ktorá Vám bude vyhovovať najviac . Nie je problém  kvalitne nazvučiť obrad, skupinu, ľudovú hudbu, alebo kohokoľvek. Tak isto nasvietiť parket, celú sálu. Nech je už Vaša svadba v malej vinárničke, alebo v Národnom tenisovom centre.

REFERENCIE

Ďakujem za všetky Vaše pozitívne ohlasy, veľmi si ich vážim.

Niekoľko z nich nájdete v tomto LINKU.

CENOVÁ PONUKA

Vzhľadom na to, že moja ponuka je rozsiahlejšia,  cenovú ponuku si s Vami rád preberiem telefonicky, alebo osobne.

Ak ma budete  KONTAKTOVAŤ mailom, pridajte prosím aj svoje telefónne číslo. 

Ozvem sa Vám čo najskôr.

Ďakujem za Váš záujem a prajem krásny deň.

GALÉRIA

VIDEO