STUŽKOVÁ

Samozrejme Vás povediem celým večerom aj slovne a ak bude treba, rád vypomôžem aj s programovou časťou. Bez problému prídem o pár hodín skôr, aby sme si urobili generálku programu a celého večera. 

Ak sa rozhodnete pre VIDEO verziu, všetky pesničky, ktoré Vám budem hrať, uvidite aj na obrazovkách. (v ponuke mám zhruba 6000 originálnych Video klipov z rokov 1970 – 2018) Pripravím pre Vás aj úvodnú video grafiku na privítanie hostí.

Tak isto pri odovzdávaní stužiek, kde sa aktuálne bude na obrazovkách zobrazovať meno žiaka, ktorý práve dostáva stužku! Je to krajšie, ako len vyhlasovať mená.

Tak isto spracujem aj Vaše videá a fotky, ktoré budete chcieť použiť vrámci programu, alebo večera. Na každej stužkovej sú iné požiadavky, ale zatiaľ s nimi nikdy nebol problém.

Obrazovú, zvukovú a svetelnú techniku upravím podľa Vašich predstáv.

Hudbu prispôsobujem vždy požiadavkam maturantov, lebo je to Váš večer! So želaniami a s venovaniami nemám najmenší problém.

Niektorí si chcú užiť viac súčasných hitov, ale prevážne myslia aj na svojich profesorov a rodičov, čo znamená, že sa hrajú aj hity z rokov 80-90 poprípade aj staršie. Všetky štandardné pesničky ako sú Gaudeamus, valčíky pre rodičov a profesorov mám v rôznych verziách, takže si vždy vopred vydiskutujeme, ktoré použijeme vrámci večera.

Mojou špecialitou je aj PYTHON LIVE CHAT, ktorý ponúkam vrámci svojej párty, ešte stále ako jediný na Slovensku!

Je toho ešte oveľa, oveľa viac, čo Vám vrámci tohto jedinečného večera môžem ponúknuť, takže…