STUŽKOVÁ

   Vašu stužkovú povediem aj slovom a ak bude treba vypomôžem aj s programovou časťou. Bez problému prídem o pár hodín skôr, aby sme si urobili generálku programu a celého večera. Pesničky, ktoré sa budú púšťať vrámci programu, si vždy skopírujem do môjho systému, aby sme sa vyhli prípadným nepríjemnostiam, keď sa pôjde naostro…

Ak sa rozhodnete pre VIDEO verziu, všetky pesničky, ktoré Vám budem hrať, uvidite aj na obrazovkách. Pripravím Vám aj úvodnú video grafiku na privítanie hostí, pri odovzdávaní stužiek, kde sa napr. bude aktuálne zobrazovať meno žiaka, ktorý práve dostáva stužku. Tak isto spracujem aj Vaše videá a fotky, ktoré budete chcieť použiť vrámci programu, alebo večera. Na každej stužkovej sú iné požiadavky, ale zatiaľ s tým nikdy problém nebol . V prípade potreby, dodám aj kompletnú zvukovú, svetelnú a obrazovú techniku.

Hudbu prispôsobujem požiadavkam maturantov, ktoré sme si vopred dohodli. Niektorí si chcú užiť viac súčasných hitov, ale prevážne myslia aj na svojich profesorov a rodičov, čo znamená, že sa hrajú aj hity z rokov 80-90 poprípade aj staršie. Všetky štandardné pesničky ako sú Gaudeamus, valčíky pre rodičov a profesorov mám v rôznych verziách, takže vždy si vopred vydiskutujeme, ktoré použijeme vrámci večera.

 

  • V prípade akýchkoľvek otázok, ma neváhajte KONTAKTOVAŤ.