SVADBA

Julo alias Python

INFO

Podrobné informácie k ponuke

MODEROVANIE

Profesionálneho moderátora a DJ-a už robím nejaký ten rok, tak môžete mať istotu, že Vám kvalitne a verím aj vtipne, odmoderujem celý svadobný večer.

Od vstupu do sály, cez sólo, krájanie torty, očepčenie, hry, rôzne plánované aj neplánované vstupy, až po záverečnú...

ZVUKOVÁ ALEBO VIDEO VERZIA

VAŠU SVADBU

môžem odohrať klasicky, čo znamená len so zvukom, ako to robia všetci.

Zvukové nahrávky kvôli kvalite nesťahujem z internetu, ale ich kupujem. Archív mám za tie roky a po zhruba 300 svadbách veľmi slušne zásobený a zatiaľ sa mi nestalo, že by som nejakú hudobnú požiadavku vrámci večera nemal.

AK SA ROZHODNETE

pre Video verziu, tak Váš svadobný večer bude mať úplne iný rozmer.

Všetky pesničky, budete nie len počuť, ale aj vidieť. K dispozícií mám cez 6000 originálnych video klipov, ktoré som tak isto oficiálne zakúpil a pravidelne ich aktualizujem.

Pohybovať sa môžeme v rokoch 1970 až 2020. (Okrajovo aj 50-60) Zastúpené sú úplne všetky žánre, vrátane SK-CZ hitov.

55 palcové 4K obrazovky, ktoré sú na elegantných stojanoch, využívam vrámci večera aj na uvítaciu video slučku s moderným svadobným pozadím.

Obrazovky sa môžu využiť aj na Vaše fotky a videá z "mladosti", s ktorými by ste sa chceli počas večera pochváliť svadobným hosťom. Všetko vopred upravím a spracujem, aby to na obrazovkách v deň "D" vyzeralo na úrovni.

Ďalšou mojou špecialitou, s ktorou môžeme osviežiť svadobný večer  je Svadobný Live Chat. 

Vždy to má veľký úspech. Pošlete sms pozdrav, alebo selfie z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd. Je to príjemná "zábavka" pre tých, ktorí práve netancujú, sedia pri stole, alebo popíjajú na bare.

Z času na čas nad ránom je požiadavka aj na Karaoke. K dispozícií mám aj zhruba 800 najznámejších skladieb v tomto formáte.

Tých možností, ako využiť obrazovky aj na ďalšie aktivity počas večera je veľa. 

VIAC
VÝBER HUDBY

Je to Váš deň a Vy si určíte aký štýl sa hrať bude a aký nie. Pohybovať sa môžeme akýmkoľvek smerom od roku 1960 až po 2020. Nech sa už rozhodnete pre večer s aktuálnymi alebo Retro hitmi, s klasickými ľudovkami, poprípade v štýle Kandráčovci - Kollárovci, rock, swing atď. atď... alebo mix všetkého.

Samozrejme najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby celá svadba fungovala bez problému až do rána.

Po zhruba 300 svadbách môžem hrdo vyhlásiť, že sa mi zatiaľ nestalo, aby som nejakú požiadavku vrámci večera nemal a to aj bez WI-FI pripojenia. Celý svoj archív mám fyzicky so sebou.

Plne akceptujem aj playlist a blacklist mladomanželov.

Vety ako: DJ nie je Jukebox, toto ja hrať nebudem, mám svoj playlist atď...odo mňa počuť určite nebudete!

Pesničky na želanie. Rád ich venujem, ak sa hodia v danú chvíľu a podporím venovačku slovne, ale aj obrazovo. Nahrávky, ktoré sa práve nehodia, zahrám neskôr, poprípade ak nezapadnú vôbec, tak pôjdu nad ránom, vrámci špeciálnej After Party, keď sa už "svadobný štandard" nerieši a tí, ktorým sa ešte nechce ísť spať, si môžu naplno vychutnať svoje obľúbené hity, ktoré sa nehodili, alebo som ich nestihol zahrať počas večera.

 

OBRAD

SVADOBNÝ OBRAD

Pre mňa je vždy najdôležitejšie, aby aj tu technika fungovala na 100%. To znamená, kvalitný zvuk, mikrofóny, žiadne pískanie, šumenie, brumenie. 

Rád poradím aj s výberom skladieb na svadobný obrad. 

 

SÓLO

Jeden z najkrajších momentov večera, prebieha vždy rovnako.

DJ vyzve ženícha a nevestu, aby prišli zatancovať svoje mladomanželské sólo. Hodila by sa k tomu aj účasť svadobčanov, ale pravda je taká, že po večeri, ktorá trvá minimálne hodinu a viac, ich prinútiť aby podporili mladomanželov na parkete býva často problém. DJi to veľmi neriešia a potom to dopadne, ako na ilustračnej fotke.

Ja to robím úplne inak. Ak sa nenahneváte, konkrétny popis teraz nezverejním, lebo konkurencia rada kopíruje dobré nápady. Mnohí mladomanželia majú aj na túto chvíľu nezabudnuteľnú spomienku, vďaka kameramanom a fotografom, čo ma samozrejme veľmi teší.

 

HRY

Ak sa rozhodnete spestriť večer aj týmto spôsobom, akúkoľvek z nich si vyberiete, kompletne Vám ju odmoderujem a podporím aj s obrazom. Rád do svadobných hier zapájam aj ostatných svadobčanov, lebo často sa stáva, že pri takýchto vstupoch sa mnohí nudia a to nie je najlepšia vizitka pre moderátora a DJ-a.

SVADOBNÝ LIVE CHAT

Svadobný večer môžeme osviežiť aj mojou špecialitou, ktorá sa stále teší veľkej obľube. 

Pošlete SMS pozdrav, alebo SELFIE z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľkých sekúnd.

Grafiku prispôsobím podľa želania. Tých možnosti v tomto smere je veľa.

Mnohí mali obavu, že to bude na úkor zábavy, ale opak je pravdou. Je to skôr taká hravá kulisa pre tých, ktorí sa práve nezabávajú na parkete, ale oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy "ťuká" do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. 🙂 

  • V prípade záujmu, Vám rád prepošlem niekoľko screenov a videí, aby ste mali predstavu o tom, ako to reálne funguje.
TECHNIKA

K dispozícií je profesionálna, ale aj nenáročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv.

Každý priestor je iný. Niekde aparatúry treba dať viac, inde menej. Vždy sa snažím, aby to nenarušilo celkový dojem z priestoru.

Môžem Vám vypracovať niekoľko verzií a Vy sa rozhodnete, ktorá by Vám najviac vyhovovala aj vrámci rozpočtu.

 

GRAFIKA

Ak sa rozhodnete pre obrazovú verziu, vyrobím pre Vás aj špeciálne uvítacie video, slideshow z vašich fotiek a videí, obraz v obraze -  vrstvenie v alpha channel naživo vrámci celého večera, želania aj s fotkou v špeciálnej grafike, ktoré vyrábam vždy na mieste... tých možností je samozrejme ešte oveľa viac.

CENOVÁ PONUKA

Každá svadba je iná a jedinečná. Týka sa to aj použitej techniky, priestoru, obradu, rôznych doplnkov, moderovania, vzdialenosti, osvetlenia, grafiky a... samozrejme aj ceny. Niekomu stačí len zvuk, pár svetiel a moderovanie večera, iní si zvolia niečo náročnejšie. 

Pre bližšie info ma prosím kontaktujte cez telefón, WhatsApp, SMS, alebo E-mail.

Ak uprednostníte mailovú komunikáciu, nezabudnite v správe uviesť aj dátum a miesto konania Vašej svadby, poprípade aj ďalšie informácie, ktoré by mi pomohli k vypracovaniu cenovej ponuky, ktorú Vám obratom pošlem.

KONTAKT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

- Odmoderujete celú svadbu?

Áno. Od vstupu do sály, až po záverečnú, vrátane všetkých plánovaných aj neplánovaných vstupov. 

- Robíte aj starejšieho?

Mnohí si okrem DJa pozvú aj starejšieho, aby mali istotu, že niekto povedie svadobný večer. Moderovanie s básničkami a naučenými frázami nerobím (pri všetkej úcte k týmto pánom), lebo si myslím, že v súčasnosti nároky mladomanželov aj v tomto smere sú už niekde inde, ale ako som už spomínal vyššie, povediem Vás celým svadobným večerom aj slovne. 

- Koľko beriete zálohu?

Som asi výnimka, ale zálohu si nepýtam. Je o mne známe, že keď potvrdím svoju účasť, tak svadbu aj odohrám, nech je naplánovaná aj 2 roky dopredu, resp. ak sa náhodou niečo zmení z Vašej strany, finančnú kompenzáciu neriešim.

- Celú svadbu odohráte sám?

Všetky robím výlučne sám. Som Vám plne k dispozícií počas celej svadby, až do záverečnej.

- Máte dymostroj?

Samozrejme že mám, v prípade potreby aj štyri, ale kvôli detektorom požiaru už nepoužívam klasický dymostroj, ale hazer, ktorý pracuje na vodnej báze a tým pádom neaktivuje požiarné čidlá. Hmlový efekt je rovnaký, zdravotne nezávadný a hlavne bez zápachu.

- Aké pesničky hráte?

Výber vždy prispôsobím predstave mladomanželov. Je to Váš večer a ja som len ten, ktorý to celé zrealizuje. Plne akceptujem playlist a blacklist mladomanželov. Ak chcete komerčné hity, alebo 70-80-90, ľudovky, rock, súčasne hity, SK-CZ, poprípade mix všetkého, úplne v pohode. Zatiaľ ma nikto neprekvapil s požiadavkou, ktorú by som v rámci večera nemal. (a to aj bez pripojenia na internet)

- Hráte aj na želanie?

Nemám s tým žiadny problém. Rád ich zahrám aj s venovaním, podporím s obrazom, ak sa hodia v tej chvíli. Ak nie, tak ich pustím neskôr. Niektoré žánre, ktoré by počas večera veľmi nefungovali zaraďujem nad ránom, vrámci špeciálnej After Party. Výnimku tvoria mladomanželia a ich rodičia. Ich objednávky idú okamžite, nech sú akékoľvek.

- Máte aj pesničky pre deti?

Je úplne normálne, že aj deti na svadbe, by si vrámci večera rady užili svoje obľúbené hity. Samozrejme mám všetky aj s obrazom, bublinkostroj, ale aj svetelné efekty, ktoré im nebudú blikať do očí.

- Zvládnete aj svadobčanov zo zahraničia?

Mám za sebou svadby aj s účasťou Talianska, Maďarska, Anglicka, Španielska, Nemecka, Poľska, Česka, Rakúska, ale aj Brazílie, USA a Mexika a naštastie to vždy dopadlo podľa predstáv mladomanželov a svadobčanov.

- Robíte aj svadobné hry?

Ako som už spomínal, odmoderujem Vám úplne celý večer. Svadobné hry nevynímajúc. Ktorúkoľvek si vyberiete, ovládam všetky. Rád do nich zapájam aj ostatných svadobčanov, lebo často sa stáva, že pri takýchto vstupoch sa mnohí nudia.

- Máte Karaoke?

Je pravda, že svoju veľkú slávu už má za sebou, ale nad ránom, keď zostáva zdravé jadro, tak často aj takáto požiadavka zaznie. Žiadny problém. Mám zhruba 800 najznámejších hitov v tomto formáte.

- Ozvučíte aj obrad?

Kvalitne Vám nazvučím celý svadobný obrad. Bez brumenia, šumenia a pískania v reproduktoroch. K dispozícií budete mať aj kvalitné mikrofóny značky Shure a rád poradím aj s výberom hudby.