SVADBA

Julo alias Python

INFO

Podrobnejšie informácie o mojej ponuke

MODEROVANIE VEČERA

Profesionálneho DJ-a a moderátora robím už nejaký ten rok, takže môžete mať istotu, že Vám kvalitne a verím aj vtipne, odmoderujem úplne celý večer. Od vstupu do sály, cez sólo, krájanie torty, očepčenie, rôzne plánované aj neplánované vstupy, až po záverečnú.

AUDIO ALEBO VIDEO VERZIA?

VAŠU SVADBU

môžem odohrať klasicky, čo znamená len zvukovo, ako to robia všetci. Je to stále zaužívaný štandard na Slovensku. Audio nahrávky kvôli kvalite nesťahujem z internetu, ako je to u mnohých ešte stále dobrým zvykom, ale ich kupujem. Archív mám za tie roky veľmi slušne zásobený a zatiaľ sa mi nestalo, že by som nejakú skladbu nemal.

ALE AK SA ROZHODNETE

pre Video verziu, tak Váš svadobný večer bude mať úplne iný rozmer. Všetky pesničky budete nie len počuť, ale aj vidieť. K dispozícií mám cez 6000 originálnych video klipov, ktoré som tak isto oficiálne zakúpil a pravidelne aktualizujem o najnovšie hity. Pohybovať sa môžeme od rokov 70-ich až po rok 2020. (Okrajovo aj 50-60) Zastúpené sú všetky žánre, vrátane SK-CZ hitov.

Túto verziu si vyberá zhruba 90% snúbencov, aj kvôli tomu, že chcú mať svadbu "neokukanú" a hlavne inú, ako ostatné. Cenový rozdiel medzi zvukovou a video verziou je minimálny, ale kvalitatívne značný.

55 palcové 4K obrazovky, ktoré sú na elegantných stojanoch, využívam vrámci večera aj na uvítaciu video slučku s menami manželov, alebo s textom a grafikou na ktorej sa vopred dohodneme. Celé je to podfarbené aj s moderným svadobným pozadím.

Ďalej sa môžu využiť aj na Vaše fotky a videá z "mladosti", ktoré by ste chceli počas večera ukázať svadobčanom. Všetko vopred upravím a spracujem, aby to na obrazovkách vyzeralo dobre.

Ďalšou mojou špecialitou je Svadobný Live Chat. Vždy to má veľký úspech. Pošlete cez mobil smsku, alebo selfie z večera a na obrazovkách sa objaví do niekoľko sekúnd. Mnohí sa báli, že to brzdí zábavu, ale nie je to tak. Je to skôr taká nenútená zábava pre ľudí, ktorí práve netancujú a sedia pri stole, alebo popíjajú na bare. Nerobím to automaticky na každej svadbe. Vy sa rozhodnete.

Z času na čas je nad ránom aj požiadavka na Karaoke. K  dispozícií mám aj zhruba 800 najznámejších skladieb v tomto formáte.

VIAC
VÝBER HUDBY

Mnohí Dj-i si myslia, že keď postavia večer na hitoch ako Dlouhá noc, Starosti mix a podobne, tak svadba bude mať tú správnu úroveň...

Ak sú v playliste mladomanželov a je od nich požiadavka aj na takéto kolá, nemám s nimi najmenší problém. Chcel som tým len naznačiť, že je popritom  nespočetne veľa ďalších, všeobecne známych a dobre naladených hitov, ktoré sa na svadbách proste nehrajú. Možno ich DJ-i nepoznajú, neviem, ale vďaka za to. Je to aspoň ďalšia moja výhoda oproti ostatným.

Je to Váš deň a Vy si poviete čo sa hrať bude, aký štýl, konkrétne skladby a ktoré nie. Nech sa už rozhodnete pre večer s aktuálnymi hitmi, klasickú svadbu s ľudovkami, s Retro hitmi, alebo mix všetkého. Na neverejných akciách nemám žiadny koridor. Nikdy nediskutujem o pesničkách, ktoré chcete aby na svadbe zazneli. Je to Vaša svadba a pre mňa je najdôležitejšie, aby ste sa Vy a svadobčania, cítili maximálne dobre.

Samozrejme najviac mi vyhovuje, keď dostanem plnú dôveru a celý večer môžem zostaviť podľa vlastného uváženia tak, aby to celé fungovalo až do rána.

V súčasnosti sú rôzne nároky mladomanželov na hudbu, ich špeciálne playlisty, ale zatiaľ som to všetko bez problému ustál.

Aj bez pripojenia na internet. To som len tak zľahka podpichol novodobých DJs, ktorí potrebujú WI-FI na to, aby dokázali odohrať svadbu, vzhľadom na to, že vlastný archív nemajú, alebo len veľmi obmedzený. Bol som na takých svadbách ako hosť a bola to tragédia, keď sa spomalila sieť a nastalo ticho.

Vety ako: Nie som jukebox, toto ja nehrám, mám svoj playlist, ja viem čo mám hrať, DJ pije whisky atď...odo mňa počuť určite nebudete.

Nikdy nehrávam skladby, ktoré nikto nepozná a tým pádom by som zabil večer. Svadba je hlavne o zábave a pri tom nemusia ísť každú hodinu tie isté pesničky. Playlist vašich srdcoviek, je pre mňa svätý. Aj keď bude obsahovať skladby, ktoré sa veľmi na svadbu nehodia, budem sa ich snažiť časovo zaradiť tak, aby to fungovalo. Zatiaľ sa to naštastie vždy podarilo.

So želaniami nemám žiadny problém. Rád ich venujem, ak sa hodia v danú chvíľu a podporím venovačku slovne, ale aj obrazovo, aby to bolo efektnejšie. Tie, ktoré sa v danej chvíli nehodia, presuniem na neskôr, poprípade ak nezapadnú nikde, tak ich zahrám nad ránom, vrámci špeciálnej After Party, keď v sále zostáva už len zdravé jadro s nevestou a ženíchom. Vždy to má veľký úspech. Je to aj kvôli tomu, že vtedy sa už "svadobný štandard" nerieši a ľudia ktorým sa ešte nechce spať, si môžu naplno vychutnať svoje obľúbené hity, nech sú akékoľvek. 

Z času na čas sa vyskytne aj požiadavka na Karaoke. Žiadny problém. K dispozícií mám aj zhruba 800 najznámejších hitov v tejto verzií.

 

OBRAD

SVADOBNÝ OBRAD

Pre mňa je vždy najdôležitejšie, aby aj vrámci tohoto aktu, technika fungovala na 100%. To znamená, kvalitný zvuk, žiadne pískanie mikrofónov, šumenie, brumenie. 

Okrem mikrofónu pre oddávajúceho, zvyknem dať aj jeden pre mladomanželov, aby to "áno" počuli zreteľne všetci svadobčania. Je to samozrejme na dohode, ako aj nástupová a odchodová hudba, podmazy počas obradu atď.

 

SVADOBNÉ SÓLO

Jeden z najkrajších momentov večera, prebieha vždy rovnako.

DJ vyzve ženícha a nevestu, aby prišli zatancovať svoje mladomanželské sólo. Hodila by sa k tomu aj účasť svadobčanov, ale pravda je taká, že po večeri, ktorá trvá minimálne hodinu (a niekedy aj viac), ich prinútiť, aby podporili mladomanželov na parkete býva často problém. DJ-i to veľmi neriešia a potom to dopadne, ako na ilustračnej fotke.

Ja to robím úplne inak. Ak sa nenahneváte, konkrétny popis teraz nezverejním, lebo konkurencia rada kopíruje dobré nápady.

Mnohí mladomanželia majú na túto chvíľu nezabudnuteľnú spomienku, aj vďaka kameramanom a fotografom, čo ma samozrejme veľmi teší.

 

SVADOBNÉ HRY

Ak sa rozhodnete večer spestriť aj týmto spôsobom, akúkoľvek z nich si vyberiete, kompletne Vám ju odmoderujem a podporím aj s obrazom. Rád do svadobných hier zapájam aj ostatných svadobčanov, lebo často sa stáva, že pri takýchto vstupoch sa mnohí nudia a to nie je najlepšia vizitka pre moderátora a DJ-a.

SVADOBNÝ LIVE CHAT

Svadobný večer môžeme osviežiť aj takouto špecialitou. 

Pošlete SMS pozdrav, alebo SELFIE z večera a na obrazovkách sa automaticky objaví do niekoľko sekúnd.

Mnohí mali obavu, že to bude na úkor zábavy, ale opak je pravdou. Je to skôr taká hravá kulisa pre tých, ktorí sa práve nezabávajú na parkete, ale oddychujú pri stole, alebo drinkujú na bare. Aj tak väčšina z nich vtedy "ťuká" do svojho telefónu, tak prečo to nevyužiť. 

VIAC INFO
TECHNIKA

K dispozícií mám vysoko profesionálnu, ale aj menej náročnú zvukovú, svetelnú a obrazovú techniku, ktorú poskladám podľa Vašich predstáv.

Vzhľadom na to, že každá svadba je jedinečná, aj techniku k tomu prispôsobím po dohode s Vami. Každý priestor je iný. Niekde sa toho môže dať viac, inde menej, ale vždy sa snažím, aby to nenarušilo celkový dojem z priestoru.

Môžem Vám vypracovať ku konkrétnej sále niekoľko verzií a Vy sa rozhodnete, ktorá by Vám najviac vyhovovala aj vrámci rozpočtu.

 

GRAFIKA

Ak sa rozhodnete pre obrazovú verziu, vyrobím pre Vás aj špeciálne uvítacie video, slideshow z vašich fotiek a videí, obraz v obraze -  vrstvenie v alpha channel naživo vrámci celého večera, želania aj s fotkou v špeciálnej grafike, ktoré vyrábam vždy na mieste... tých možností je samozrejme ešte oveľa viac.

CENOVÁ PONUKA

Vzhľadom na to, že ponúkam viac verzií svadieb, tým pádom aj ceny sa mierne líšia.

Môžem Vám ponúknuť len klasickú zvukovú, ako to robia všetci, ale aj obrazovú verziu .

Techniku poskladám podľa Vašich nárokov a predstáv.

Niekomu stačí len základná verzia, čo znamená: Zvuk, pár jednoduchých svetiel a moderovanie večera.

Iní si zvolia kvalitnejšiu zostavu. Môže sa nasvietiť len parket, ale aj celá sála, použiť kvalitnejšie svetlá, nazvučiť obrad, prípadne hudobného hosťa...

Vaše akékoľvek otázky rád zodpoviem cez mail, telefonicky, alebo osobne.

Ďakujem za Váš záujem a prajem krásny deň

KONTAKT