BAZÁR

Ponúkam na predaj niekoľko vecí, ktoré používam už pomenej, dokonca niektoré som nepoužil vôbec. Všetko je plne funkčné a v 100% stave, aj so zárukou! Dohoda možná.

Vaše otázky rád zodpoviem cez KONTAKT, poprípade cez ikonku vpravo dole.

Ďakujem za Váš záujem a prajem krásny deň

DENON DJ MCX8000

MCX8000 je DJ player a kontroler, ktorý umožňuje DJ-om využívať všetky jeho funkcie bez použitia počítača. Tento mix, player a kontroler v jednom je poháňaný svojím vlastným zvukovým softwareom Engine 1.5, ktorý sa stará o všetku prácu, na ktorú ste mali doteraz so sebou svoj laptop. Plne spolupracuje s Virtual DJ.

Aktuálna cena v obchode: 1124€

Moja cena: 800€

VIAC

PIONEER DDJ-SX

Kontrolér DDJ-SX bol precízne navrhnutý a vyvinutý spolu so softvérom Serato a Virtua DJ s cieľom dosiahnuť intuitívne ovládanie vzrušujúcich funkcií softvéru, ktorý je jeho súčasťou. Pomocou vyhradených tlačidiel a ovládačov môžu profesionálni DJs ovládať štyri decky softvéru Serato a Virtual DJ pripojené systémom „plug-and-play“, až osem rýchlych značiek, šesť samplerov a desať špičkových efektov FX Powered by iZotope.

Atuálna cena v obchode:975€

Moja cena: 450€

VIAC

DJI OSMO MOBILE

Kvalitný stabilizátor pre mobilné telefóny. 100% stav, používané len doma. Oba ešte v záruke,s ochranným puzdrom a kabelážou. Synchro s telefónom cez bluetooth a s appkou DJI Mimo.

Aktuálna cena v obchode: 99€

Moja cena: 70€

VIAC

DJI OSMO MOBILE 3

Kvalitný stabilizátor pre mobilné telefóny. 100% stav, používané len doma. Oba ešte v záruke,s ochranným puzdrom a kabelážou. Synchro s telefónom cez bluetooth a s appkou DJI Mimo.

Aktuálna cena v obchode: 109€, Combo 129€

Moja cena: 79€, Combo 99€

VIAC

PIONEER DDJ-SR

2-kanálový DJ kontrolér určený pre spoluprácu so Serato a Virtual DJ softwareom ponúkajúci množstvo funkcií a ovládanie po svojom predchodcovi DDJ-SX. Je vybavený nízkolatentným jogom, integrovanými padmi, funkciou PAD PLUS, ktorá pridáva ďalšie štyri zvukové efekty k existujúcim padom, ďalej LED Performance pad umožňujúci spúšťanie režimov Hot Cue, Slicer, Roll, Sampler, alebo dynamickým ovládanie hlasitosti.

Aktuálna cena v obchode: 640€

Moja cena: 400€

VIAC

ADJ MYDMX GO

Zariadenie pre bezdrôtové ovládanie svetiel s jednoduchým rozhraním. Prináša intuitívne ovládanie prostredníctvom aplikácie pre tablet iPad, Android a Amazon Fire. Vybavené je 2 x 3-pinovým XLR výstupom pre pripojenie k osvetľovaciemu systému. Zariadenie mydmx GO ponúka vytvorenie rôznych svetelných efektov bez potreby programovania. Kompatibilné je s akýmkoľvek svetlom s DMX pripojením. K dispozicii je aj bezplatná aplikácia MYDMX GO a LIGHT RIDER.

Aktuálna cena v obchode: 194€

Moja cena: 140€

VIAC

ADJ ENTOUR FAZE

Výrobník hmly s fázovým výkonom 450W s technológiou rýchleho ohrevu. Jeho fázy možno ovládať pomocou spínača na zadnej strane stroja, dodaným káblovým diaľkovým ovládačom, alebo ovládačom DMX. Je vybavený veľkou 3-litrovou nádržou, ktorá používa štandardné kvapaliny na báze vody, automatickým vypnutím okruhu k ochrane čerpadla a DMX kanálmi.Súčasťou balenia je aj dvojitý závesný systém pre optimálnu polohu zariadenia. Príprava k použitiu: 40 sekúnd, Spotreba kvapaliny: 10ml za minútu, Pripojenie: 3-kolíkový XLR In/Out. K nemu ponúkam aj Profi case: https://www.swanflight.com/adj-entour-faze-flightcase.html

Aktuálna cena v obchode: 189€

Moja cena: 140€

VIAC

ADJ MEGA TRIPAR PROFILE PLUS

Svetelné zariadenie PAR s piatimi 4W 4-V-1 RGB + UV LED diódami a digitálnym DMX displejom so štyrmi tlačidlami. Špeciálny dizajn umožňuje namieriť zariadenie priamo na zem alebo k stropu, pretože napájací vstup, DMX vstupy a výstupy sú namontované po strane zariadenia. Ponúka 5 režimov DMX, zvukom aktivovaný režim (16 režimov) RGB + UV stlmenie, režim statickej farby (64 farieb) a DMX ovládanie. Ovládateľné aj pomocou diaľkového ovládača ADJ LED RC2 ( je súčasťou balenia). Spotreba je 21 W. K dispozícií je 8 kusov.

Aktuálna cena v obchode: 58€

Moja cena: 35€

VIAC

ADJ MINI DEKKER

LED svetlo s lúčmi červenej, modrej, zelenej alebo bielej farby. Je vybavený dvojicou 10W RGBW LEDiek, ktoré projektujú svetlo cez 48 šošoviek a vytvárajú tak efekt farebných lúčov. Svetlo ponúka funkciou stroboskopu a 7 operačných módov. Kontrola aj cez DMX . Zadný panel ponúka 4 tlačidlá pre kontrolu DMX dát a vstavaný mikrofón s nastavením citlivosti pre tracking pomocou zvuku.

Aktuálna cena v obchode: 54€

Moja cena: 35€

VIAC

ADJ STINGER II

Trojica svetelných efektov v jednom.UV – LED – LASER, vďaka čomu vytvára komplexné a jedinečné svetelné efekty. Operuje v dvoch módoch: dvojkanálový DMX mód a 9 kanálový DMX mód a produkuje 15 rôznych farieb. Svetelné zdroje: 6x 5W RGBA + White a Pink LED, 8x 3W UV LED, Red/Green Laser. Stiger II je možné ovládať pomocou DMX kontroleru, vstavaných programov.

Aktuálna cena v obchode: 171€

Moja cena: 130€

VIAC

ADJ UB6H ULTRA BAR

Svetelný efekt v podobe LED lišty s dĺžkou 0,5 m. Lišta je osadená 6 LED diódami s výkonom 6W, ktoré produkujú RGBWA+UV farebnú škálu. Efekt je možné ovládať v móde Auto Run, Sound Active vďaka vstavanému mikrofónu, Static Color, Auto Run, RGBWA+UV Dimmer alebo pomocou DMX kanálov. Možnosť prepájania viacerých LED panelov medzi sebou vďaka magnetu. K dispozícií je 10 kusov v dvoch profi case.

Aktuálna cena v obchode: 109€

Moja cena: 80€

VIAC

ADJ VF1300

Je vybavený vysoko účinným vykurovacím prvkom, ktorý rýchlo zahreje hmlovú kvapalinu. S 2,3 litrovou externou nádržou na hmlovú kvapalinu, má kontrolu úrovne kvapaliny, je vybavený diaľkovým ovládaním a používa hmlovú kvapalinu na vodnom základe. VF1300 ponúka aj Elektronické termo snímanie (ETS) pre zabezpečenie optimálnej úrovne ohrevu a snímač vypnutia v prípade nízkeho objemu kvapaliny, za účelom ochrany čerpadla. Bezdrôtové ovládanie je súčasťou balenia. 

Aktuálna cena v obchode: 75€

Moja cena: 50€

VIAC

AKG SR40 MINI PRO2

Bezdrôtový spevácky set frekvenčný rozsah 40 Hz – 20 kHz, prevádzka až 30 h na 1× AA batériu, technológia High Definition Audio Performance. Potenciometre výstupnej hlasitosti, LED indikátory prítomnosti signálu a clippingu pre každý kanál, združené ON/OFF tlačidlo na vypnutie.2 Dynamické mikrofóny s trojpolohovým vypínačom (ON/OFF/MUTE) a kardioidnou charakteristikou. Dosah vonku 80 m v interiéri zhruba 70 m.

Aktuálna cena v obchode: 125€

Moja cena: 80€

VIAC

AUDIOTECHNIKA  ATW-R700

Set obsahuje 1 mikrofón, 1 príjmač a case. Pripojenie cez XLR alebo Jack 6,3. Napájanie mikrofónov je s 2x AA baterkami. Spolahlivý zvuk, dosah v uzatvorenej miestnosti je cca 50 m. K dispozícií sú 2 kusy.

Aktuálna cena v obchode: 90€

Moja cena: 45€

VIAC

EUROLITE LED BAR-3 HCL

Kompaktný a výkonný. Žiarivé farby v akomkoľvek prostredí. LED 12 W 6-v-1 RGBAW + UV LED a umožňuje vybrať si medzi 19 predvolenými farbami, alebo môžete využiť intuitívne miešanie farieb, aby ste dosiahli požadovaný odtieň. Ovládanie aj cez DMX + dialkový ovládač. K dispozícií je 10 kusov.

Aktuálna cena v obchode: 75€

Moja cena: 45€

VIAC

JBL PARTYBOX 100

Prenosný Bluetooth reproduktor + USB s výkonom 160 W a štýlové dynamické osvetlenie. Reproduktor je ideálny pre používanie v interiéroch aj exteriéroch vďaka zabudovanej batérii so životnosťou 14 hodín. Vybavený je RGB LED podsvietením s dynamickými svetelnými efektami. K dispozícii je niekoľko svetelných režimov. Vstup pre mikrofón a gitaru. Umiestnenie aj na stojan.

Aktuálna cena v obchode: 269€

Moja cena: 220€

VIAC

NUMARK D2 DIRECTOR

Jeho prednosťou je jeden veľký LCD displej spojený s uživateľským interface. Umožňuje jednoduché vyhľadávanie hudby na ktoromkoľvek USB pamäťovom zariadení aj cez klávesnicu (je súčasťou balenia) a pridať skladby na jediný hlavný hrací zoznam. Pri použití jediného hlavného hracieho listu sú skladby automaticky nasmerované na dve vstavané hracie riadiace plochy.
Aktuálna cena v obchode: 622€
Moja cena: 250€
VIAC

NUMARK PARTY MIX

DJ kontrolér 2-kanálový DJ mixpult, audio výstup, plug & play podpora, Virtual DJ, svetelná LED Show na zadnom paneli, FX jednotka, pad mód, looping a sampling funkcia, Sync tlačidlá pre rýchlu synchronizáciu.

Aktuálna cena v obchode: 87€

Moja cena: 50€

VIAC

SHOWTEC SM-16-2, 30 CHANNEL

DMX pult. Pan and Tilt, 512 DMX, 30 scén, 32 kanálov na každý krok, mnoho scén, vstavaná pamäť, ktorá sa neresetuje po vypnutí. Dobrá voľba pre DJov, ktorí chcú spolahlivý DMX ovládač. Rozdiel medzi týmto ovládačom DMX a PC programami, ktoré riadia rôzne jednotky, je ten, že Vám nikdy nezamrzne!

Aktuálna cena v obchode: 149€

Moja cena: 90€

VIAC

SKYTEC STC-50

STC-50 predstavuje užitočný nástroj pre DJ-ov s rozsiahlymi hudobnými knižnicami vo formáte MP3. Na rozdiel od podobných produktov vo svojej cenovej triede poskytuje možnosť prístupu k médiám prostredníctvom USB kľúča a SD karty. Ponúka všetky funkcie ako konvenčný CD prehrávač, vrátane funkcie loop, pitch a cue. Navyše zariadenie disponuje funkciou reverse, brake a scratch, ktoré je možné ovládať pomocou vyvážených otočných ovládacích prvkov.

Aktuálna cena v obchode: 199€

Moja cena: 140€

VIAC

OCULUS QUEST VR – 128 GB

S virtuálnymi okuliarmi Oculus Quest 128 GB nepotrebujete žiadny počítač ani pripájať žiadne káble. Ide o prvý VR Headset, ku ktorému naozaj nepotrebujete nič iného. Nič vám nestojí v ceste za úžasným zážitkom z 360° pohľadu do digitálneho sveta. Nech už sa vrhnete do víru akejkoľvek hry, buďte si istí, že s týmto headsetom sa dostanete bližšie ako inokedy. Navyše ho stačí nastaviť dopredu pomocou mobilnej aplikácie Oculus a systém sa o všetko ďalšie postará. Vy si nasadíte len okuliare a hráte.

Aktuálna cena v obchode: 659€

Moja cena: 450€

VIAC

ADJ XS 600

Unikátny svetelný efekt s jedinou osou otáčania v celom 360 stupňovom rozsahu. XS600 je vybavený šiestimi 10W LED diód, ktoré produkujú ostré lúče svetla.25 alebo 31 DMX kanálov. Zariadenie je možné ovládať aj v automatickom Show mode a Sound Active móde vďaka vstavanému mikrofónu. XS 600 má 9 vstavaných Shows a LCD displej so 4 ovládacími tlačidlami. K dispozícií sú 2 kusy. 

Aktuálna cena v obchode: 299€

Moja cena: 190€

VIAC
KONTAKT
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Príspevkov
Vložené spätné väzby
Pozrieť všetky komentáre
0
Vitajte! Budem rád ak sa zapojíte do diskusie.x
()
x
0:00
0:00