SVADBA

   Mám za sebou zhruba 300 spokojných mladomanželov,čo ma samozrejme veľmi teší. Svadby robím po celom Slovensku, pár ich bolo aj v Rakúsku, Maďarsku a v Taliansku, takže zvyklosti poznám asi všetky.

HUDBA

Rád by som podotkol, že nerobím aj tzv. starejšieho, ale samozrejme Vás povediem úplne celým večerom aj slovne

Čo sa týka pesničiek, výnimočne na svadbe nemám žiadny koridor. Je to Váš deň a Vy si určujete, aký štýl sa hrať bude a aký nie. Niektorým vyhovuje viac večer s aktuálnymi hitmi, iným klasika ako ľudovky, oldies, SK-CZ. Neznáme a ťažkopádne pesničky na svadbe nehrávam, (len ak sú v „playliste“ mladomanželov). So želaniami svadobčanov nemám najmenší problém, robím to bežne, ak sú pesničky samozrejme akceptovateľné vrámci zábavy. (tie „iné“ hrávam nad ránom, vrámci špeciálnej After party pre vytrvalcov, ktorí idú až do rána bieleho). Vždy sa snažím o to, aby tá neviditeľná stena, ktorá je na začiatku medzi DJ-om a hosťami, čo najskôr zanikla a potom ma už hostia berú ako člena rodiny a to je pre mňa dôležité.

VIDEO 

Nie je problém pre Vás urobiť len klasickú „zvukovú“ verziu svadby, čo znamená, dve reprobedne a pár svetiel, ale mňa pozývajú na svadby hlavne kvôli tomu, že mladomanželia očakávajú od svojho DJ-a aj niečo viac, ako len púštať pesničky z notebooku. Ak sa rozhodnete pre VIDEO verziu, okrem všetkých skladieb, ktoré budete nielen počuť, ale aj vidieť (archív obsahuje zhruba 6000 originálnych Video klipov z rokov 1970 až 2018 vrátane SK/CZ hitov), pripravím pre Vás aj videografiku na večer. Do svadobného motívu aj so zvukom upravím fotky a videá, ktoré by ste chceli svadobčanom ukázať vrámci večera, privítaciu slučku s Vašimi menami, špeciálne video k pesničke na úvodný tanec a program, v prípade záujmu aj karaoke a svadobnú verziu Live Chatu, vrámci ktorého v reálnom čase môžu svadobčania priamo na obrazovky posielať svoje gratulácie, odkazy ale aj fotky, ktoré si práve v tej chvíli urobili na parkete, pri bare alebo stole. V prípade, že sú sály oddelené, môžu hostia v oddychovej časti vidieť, čo sa na tanečnom parkete práve deje. Touto verziou má celá svadba vyššiu úroveň a čo je podstatné, je iná ako tie ostatné!

TECHNIKA 

Každý priestor je jedinečný a preto aj použitá technika je šitá na mieru. Niektorým mladomanželom stačí jednoduchšia verzia, t.j. základný zvuk a pár svetiel. Iní to chcú mať na vyššej úrovni, s hudobnými klipmi, obrazovkami, nasvietením celej sály, rotačnými hlavami, pódiom, nazvučením obradu, ľudovej hudby, alebo skupiny ak ju na svadbe plánujete mať, svadobným Live chatom, atď. 

Je toho ešte veľa, čo Vám môžem vrámci tohoto výnimočného dňa ponúknuť. Ak sa rozhodnete ma kontaktovať mailom, pridajte prosím aj svoje telefónne číslo.  Ozvem sa Vám čo najskôr.

KONTAKT

 

Share This