V súčasnosti Vám DJ-i púšťajú skladby, ktoré len počujete, ale čo tak pripojiť k všetkým pesničkám aj video klip a naplno si vychutnať Vaše obľúbené hity?  

Video archív, ktorý pravidelne aktualizujem, obsahuje viac ako 6000 originálnych video klipov z rokov 1970 až 2017 v DVD a FULL HD kvalite.

Obraz sa dá využiť aj na, logo, prezentáciu, fotografie a videá z firemných teambuildingov, slogan večera, svadobné oznámenia, fotky a videá, uvítací slide, anketu, Python Party Chat, venovania, live jukebox, animácie, sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich atď.

V prípade potreby je k dispozícií aj zhruba 800 najznámejších skladieb vo verziách karaoke.

Staršie klipy som zvukovo aj obrazovo remastroval, takže počas mojej vystúpenia, žiadne zašumené retro hity, v mono prevedení nehrozia.

Ak Vám na večer postačí  DJ, len so zvukom, nie je žiadny problém. Popri objednávaní klipov, automaticky kupujem aj CD verzie skladieb, ale s videom je to predsa len iné.

Vaše otázky rád zodpoviem písomne, telefonicky, alebo osobne.  

KONTAKT

 

 

002-255K dispozícií je vysoko profesionálna, ale aj menej náročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorá sa dá poskladať podľa Vašich predstáv. Nie je problém ani s kompletným nazvučením a nasvietením účinkujúcich, vrátane skupín.
Pódium, LED stena, 60 palcové obrazovky, projektory so svietivosťou až 6000 ANSI lumenov, výkonné rotačné hlavy, rampy, dialkové mikrofóny, projekčné plátna rôznych veľkostí atď.

Galéria TECHNIKA

 

001-255-okLogo, banner, slogan atď. dostať na obraz v statickej podobe nie je problém, ale v pohyblivej animácií to vyzerá úplne inak!
Preto v prípade záujmu, pre Vás vyrobím VIDEO ANIMÁCIU so zvukom a sloganom večera. Tak isto aj sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich, sekvencie v alfa prevedení, logá sponzorov a obchodných partnerov, prezentácie v PPT, videá a fotografie. Nie je problém dostať obraz ani zo starších formátov ako je VHS, V8 atď. 

PYTHON PARTY CHAT

Večer si môžete spestriť posielaním textových správ, ale aj fotiek priamo na obrazovky, ktoré sa po odoslaní automaticky zobrazia do niekoľkých sekúnd! 

 PYTHON PARTY CHAT sa môže využiť aj na zoznamku, súkromný chat, pesničky na želanie, venovania k narodeninám, anketu, napríklad v prípade súťaže o najlepšieho tanečníka, oblečenie, hodnotenie produktu s možnosťou pripojenia fotografie… Jednoducho, názor publika na čokoľvek. Všetko sa zobrazuje samozrejme v reálnom čase. Grafika je prispôsobená vždy tak, aby aj video klipy boli viditeľné. Nie je problém zakomponovať aj logo, video, slogan večera a pod. 

Je dôležité vedieť, že PYTHON PARTY CHAT sa nespoplatňuje!

 

Je to jednoduché. Stačí napísať SMS správu, alebo si urobiť selfie a poslať. Všetky potrebné informácie ako na to, rotujú na obrazovke. 

Prípadné nevhodné slová, alebo zábery sa samozrejme dajú vopred blokovať, takže žiadne nečakané faux pas na obrazovke nenastane. 🙂

 

PYTHON PARTY CHAT SA NESPOPLATŇUJE!

V prípade záujmu, Vám rád pošlem link, kde si môžete pozrieť niekoľko screenov, ako to vyzerá naživo.