V súčasnosti Vám DJ-i púšťajú skladby, ktoré len počujete, ale čo tak pripojiť k všetkým pesničkám aj video klip a naplno si vychutnať Vaše obľúbené hity?  

Najväčší VIDEO ARCHÍV na Slovensku, ktorý pravidelne aktualizujem, obsahuje viac ako 6000 originálnych video klipov z rokov 1970 až 2017 v DVD a FULL HD kvalite!

Obraz počas večera sa môže využiť aj na logo, prezentáciu, fotografie a videá z firemných teambuildingov, slogan večera, svadobné oznámenia, fotky a videá, uvítací slide, anketu – názor publika na čokoľvek, Python Party Chat, venovania, live jukebox, animácie, sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich atď. 

V prípade záujmu je k dispozícií aj zhruba 800 najznámejších skladieb, vo verzií KARAOKE.

Staršie klipy som zvukovo aj obrazovo remastroval, takže počas mojej vystúpenia, žiadne zašumené Retro Hity, v mono prevedení nehrozia.

Ak Vám na večer postačí len zvuková verzia, nie je žiadny problém. Popri objednávaní klipov, automaticky kupujem aj CD verzie skladieb, ale s obrazom to je predsa len iné 🙂

Vaše otázky rád zodpoviem písomne, telefonicky, alebo osobne.  

KONTAKT

NAJNOVŠIE FOTKY Z AKCIÍ

Okrem svojho vystúpenia a moderovania, v prípade potreby pre Váš firemný event zabezpečím aj vysoko profesionálnu techniku, kompletné nazvučenie účinkujúcich, nasvietenie pódia, celej sály, Led stenu, 60 palcové obrazovky pre verziu s video klipmi z rokov 1970 až 2017, umiestnenie Vášho loga, sloganu, alebo videa na obraz. Obohatiť večer môžeme aj Live chatom a nad ránom, ak by bol záujem, nie je problém ani s karaoke.

 

 

GALÉRIA TECHNIKA

GALÉRIA EVENTY

V prípade svadby, uprednostňujem telefónny rozhovor, alebo osobné stretnutie. Je to hlavne kvôli tomu, že každá svadba je jedinečná a to sa týka okrem iného, aj technického vybavenia. Niektorým mladomanželom stačí jednoduchšia verzia, iní to chcú mať na vysokej úrovni. Týka sa to samozrejme aj hudby. Niekto chce svadbu klasickú, iní už preferujú modernú, s video klipmi, obrazovkami, súčasnými hitmi atď. Budem rád ak do mailu pridáte aj tel. kontakt. Ozvem sa čo najskôr, preberieme možnosti a hlavne, čo všetko Vám v tento krásny deň môžem ponúknuť.

 

GALÉRIA SVADBA

GALÉRIA TECHNIKA

KONTAKT Zrušiť

002-255K dispozícií je vysoko profesionálna, ale aj menej náročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorá sa dá poskladať podľa Vašich predstáv. Nie je problém ani s kompletným nazvučením a nasvietením účinkujúcich, vrátane skupín.
Pódium, LED stena, 60 palcové obrazovky, projektory so svietivosťou až 6000 ANSI lumenov, výkonné rotačné hlavy, rampy, dialkové mikrofóny, projekčné plátna rôznych veľkostí atď.

Galéria TECHNIKA

 

001-255-okLogo, banner, slogan dostať na obraz v statickej podobe nie je problém, ale v pohyblivej animácií to vyzerá úplne inak!
Preto v prípade záujmu, pre Vás vyrobím VIDEO ANIMÁCIU so zvukom a sloganom večera. Tak isto aj sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich, sekvencie v alfa prevedení, logá sponzorov a obchodných partnerov, prezentácie v PPT, videá a fotografie. Nie je problém dostať obraz ani zo starších formátov ako je VHS, V8 atď. 

PYTHON PARTY CHAT

Ako jediný na Slovensku, Vám vrámci večera ponúkam aj moju špecialitu.

PYTHON PARTY CHAT

Priamo na obrazovky počas večera, môžete posielať textové správy, ale aj fotky, ktoré sa po odoslaní automaticky zobrazia do niekoľkých sekúnd! V prípade nevhodného obsahu, systém takéto odkazy automaticky vyhadzuje, takže na obrazovke žiadne nečakané „faux paux“ nenastane!

PYTHON PARTY CHAT sa môže využiť aj na zoznamku, súkromný chat, pesničky na želanie, venovania k narodeninám, anketu, napríklad v prípade súťaže o najlepšieho tanečníka, oblečenie, hodnotenie produktu s možnosťou pripojenia fotografie, názor publika na čokoľvek. Všetko sa zobrazuje v reálnom čase. Grafika je prispôsobená vždy tak, aby aj Video Klipy boli viditeľné. Nie je problém zakomponovať do obrazu aj logo, video, slogan večera a pod. 

Je dôležité vedieť, že PYTHON PARTY CHAT sa nespoplatňuje!

 

Je to jednoduché.

 

 

 

Stačí napísať SMS správu, alebo si urobiť selfie a poslať. Všetky potrebné informácie ako na to, rotujú na obrazovke. 

Prípadné nevhodné slová, alebo zábery, sa samozrejme dajú vopred pozrieť a zablokovať, takže žiadne nečakané „faux pas“ na obrazovke nenastane. 🙂

PYTHON PARTY CHAT SA NESPOPLATŇUJE!

V prípade záujmu, Vám rád pošlem link, kde si môžete pozrieť niekoľko screenov, ako to vyzerá naživo.