V súčasnosti Vám DJ-i púšťajú skladby, ktoré len počujete, ale čo tak pripojiť k všetkým pesničkám aj video klip a naplno si vychutnať Vaše obľúbené hity?  

Hudbe sa venujem už veľa rokov, ale video diskotékam aktívne zhruba 14. Dôvod? 

To že Vám konkrétnu zvukovú nahrávku zahrá jeden DJ ako piatu v poradí a druhý ako dvanástu, nevidel som v tom rozdiel. Prišiel čas to posunúť ďalej, postaviť latku vyššie a využiť aj obrazovky, ktoré dali môjmu vystúpeniu úplne iný rozmer. Otvorila sa cesta k nekonečným možnostiam, ktoré dokážu osloviť a hlavne zabaviť ľudí, vrámci večera. Čas ukázal, že to bola dobrá voľba!

  • Video klipy, logo, prezentáciu, fotografie a videá z firemných teambuildingov, slogan večera, svadobné oznámenia, fotky a videá mladomanželov, uvítací slide, karaoke, anketu, Python Party Chat, venovania, jukebox, animácie, sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich a mnoho ďalších vecí, by sa bez obrazoviek spraviť jednoducho nedali!Príprava na každú akciu mi zaberá oveľa viac času, ako stiahnuť pár mp3 do notebooku, ale spokojnosť agentúr a klientov je dôkazom toho, že za ten čas, to rozhodne stojí.

Video archív, ktorý pravidelne aktualizujem, obsahuje viac ako 6000 originálnych video klipov. Sú to prevážne známe hity,  z rokov 1970 až 2017 v DVD a full HD kvalite.

V prípade potreby je k dispozícií aj zhruba 800 najznámejších skladieb vo verziách karaoke.

Staršie klipy som zvukovo aj obrazovo remastroval, takže počas mojej vystúpenia, žiadne zašumené retro hity, v mono prevedení nehrozia.

  • Samozrejme ak Vám na večer postačí  DJ, len so zvukovou verziou, nie je žiadny problém. Popri objednávaní klipov, automaticky kupujem aj CD verzie skladieb, ale s videom je to predsa len iné.

Vaše otázky rád zodpoviem písomne, telefonicky, alebo osobne.  

KONTAKT

 

 

V prípade potreby, zabezpečím na profesionálnej úrovni aj kompletné nazvučenie a nasvietenie Vašho večera, vrátane účinkujúcich.


V prípade svadby, uprednostňujem telefónny rozhovor, alebo osobné stretnutie, vzhľadom na to, že každá svadba je špecifická, jedinečná a týka sa to aj techniky. Niektorým mladomanželom stačí jednoduchá aparatúra, iní to chcú mať na vysokej úrovni. Tak isto aj výber hudby. Niekto uprednostňuje klasiku, iní sa  prikláňajú k modernej svadbe, so súčasnými hitmi.

Mám za sebou zhruba 300 svadieb od Bratislavy až po Košice a tak isto aj mimo hraníc Slovenska, takže zvyklosti ovládam asi všetky. 

GALÉRIA SVADBA

 

001-255-okLogo, banner, slogan atď. dostať na obraz v statickej podobe nie je problém, ale v pohyblivej animácií to vyzerá úplne inak!
Preto v prípade záujmu, pre Vás vyrobím VIDEO ANIMÁCIU so zvukom a sloganom večera. Tak isto aj sprievodný obraz počas vystúpenia účinkujúcich, sekvencie v alfa prevedení, logá sponzorov a obchodných partnerov, prezentácie v PPT, videá a fotografie. Nie je problém dostať obraz ani zo starších formátov ako je VHS, V8 atď. 

002-255K dispozícií je vysoko profesionálna, ale aj menej náročná zvuková, svetelná a obrazová technika, ktorá sa dá poskladať podľa Vašich predstáv. Nie je problém ani s kompletným nazvučením a nasvietením účinkujúcich, vrátane skupín.
Pódium, LED stena, 60 palcové obrazovky, projektory so svietivosťou až 6000 ANSI lumenov, výkonné rotačné hlavy, rampy, dialkové mikrofóny, projekčné plátna rôznych veľkostí atď.

Galéria TECHNIKA

V ostatnom čase od klientov a agentúr dostávam otázky ako: Klipy sťahujete z internetu? Potrebujete k hraniu wi-fi sieť? Aký je cenový rozdiel medzi video produkciou a len zvukovou a pod.

  • Pri všetkej úcte k ľuďom, ktorí s Video klipmi začínajú, rád by som zdôraznil, že nie som tzv. „netDJ“, ktorý sťahuje klipy z rôznych stránok, často v nízkej kvalite a s logom televíznej stanice.
  • Tak isto nepatrím do kategórie: Ak budete mať WI-FI pripojenie, zahrám vám čokoľvek. Používam vlastný archív a vlastnú sieť, ktorú využívam len na PYTHON PARTY CHAT .
  • Všetky klipy kupujem od renomovaných firiem z celého sveta vrátane Slovenska a v plnej kvalite.
  • Cenový rozdiel medzi video a zvukovou produkciou je skutočne minimálny, ale nie je problém urobiť aj takýto večer, keďže v archíve mám aj cca 2000 originálnych CD nosičov.

 

PYTHON PARTY CHAT

Počas vystúpenia Vám rád ponúkam aj svoju špecialitu, PYTHON PARTY CHAT.

Ľudia si môžu spestriť večer posielaním textových správ, ale aj fotiek priamo na obrazovky, ktoré sa po odoslaní automaticky zobrazia do niekoľkých sekúnd! (V prípade potreby, sa dajú prichádzajúce odkazy a fotky najprv prekontrolovať, nevhodné zablokovať a až potom poslať na obraz)

PYTHON PARTY CHAT sa môže využiť aj na zoznamku, súkromný chat, pesničky na želanie, venovania k narodeninám, anketu, napríklad v prípade súťaže o najlepšieho tanečníka, oblečenie, hodnotenie produktu s možnosťou pripojenia fotografie… Jednoducho, názor publika na čokoľvek. Všetko sa zobrazuje samozrejme v reálnom čase. Grafika je prispôsobená vždy tak, aby aj video klipy boli viditeľné. Nie je problém zakomponovať aj logo, video, slogan večera a pod. 

Je dôležité vedieť, že PYTHON PARTY CHAT sa nespoplatňuje!

 

Je to jednoduché. Stačí napísať SMS správu, alebo si urobiť selfie a poslať. Všetky potrebné informácie ako na to, rotujú na obrazovke. 

Špeciálny software, to spracuje a okamžite dáva na obrazovky. Fotky sa môžu posielať aj cez INSTAGRAM alebo TWITTER profil. Stačí pripojiť #hashtag, ktorý vytvorím pre konkrétny večer. Tým pádom sa dajú fotky nájsť aj po akcií na internete.

Použiť sa dá aj TELEGRAM, WHATSAPP a pod. Pre tých, ktorí nepoužívajú podobné aplikácie, môžu poslať foto aj s textom cez EMAIL alebo MMS. 

Prípadné nevhodné slová, alebo zábery sa samozrejme dajú vopred blokovať, takže žiadne nečakané faux pas na obrazovke nenastane. 🙂

 

PYTHON PARTY CHAT SA NESPOPLATŇUJE!

V prípade záujmu, Vám rád pošlem link, kde si môžete pozrieť niekoľko screenov, ako to vyzerá naživo.