NA PREDAJ

100% stav, cena dohodou. Info cez KONTAKT

 

PIONEER DDJ-SX

Kontrolér DDJ-SX bol precízne navrhnutý a vyvinutý spolu so softvérom Serato s cieľom dosiahnuť intuitívne ovládanie vzrušujúcich funkcií softvéru, ktorý je jeho súčasťou. Pomocou vyhradených tlačidiel a ovládačov môžu profesionálni dídžeji ovládať štyri decky softvéru Serato pripojené systémom „plug-and-play“, až osem rýchlych značiek, šesť samplerov a desať špičkových efektov FX Powered by iZotope.
Výkon profesionálneho dídžeja je ešte lepší vďaka novinke v podobe „Performance pads“ – šestnástim gumeným podložkám s technológiou LED, ktoré dodávajú mixovaniu skladieb nový rozmer. Dídžeji majú na výber medzi štyrmi režimami: Hot Cue (rýchle značky), Slicer, Roll a Sampler. A s novým režimom „Velocity Mode“ môžu ovládať hlasitosť ukážok podľa toho, ako silno udierajú do podložky.

S kontrolérom DDJ-SX si môžu dídžeji svoju prácu užívať ešte viac, a to vďaka funkcii „Dual Deck Control“, ktorá im umožňuje uskutočňovať živé vstupy na dvoch deckoch súčasne, takže napríklad skrečovanie na decku A môžu súčasne použiť pre deck C. V režime „Slip Mode“ pokračuje stíšené prehrávanie, zatiaľ čo dídžej používa slučky, skrečovanie a prehrávanie odzadu, bez toho, aby ovplyvnil pôvodnú verziu skladby. A nový režim FX umožňuje použiť zvukové efekty na dva decky súčasne.

Kontrolér DDJ-SX, zodpovedajúci klubovým štandardom, je navrhnutý tak, aby vyhovel obmedzeným podmienkam v kabíne dídžeja. Hliníkový otočný ovládač Jog Wheel a krycia doska sú štýlové a odolné zároveň. Okrem toho sa dá jednotka použiť aj ako samostatný štvorkanálový mix, vďaka čomu ho môžu dídžeji pripojiť k zariadeniam CDJ alebo prehrávačom, čím získajú ešte viac možností.

PIONEER DDJ-SR

Model DDJ-SR ponúka všetky úžasné funkcie, ktorými sa vyznačuje prvotriedny štvorkanálový Digital DJ SX (názov modelu: DDJ-SX), vrátane zabudovanej zvukovej karty Serato a prednastavených ovládačov pre obsiahnutý softvér Serato DJ. Avšak s dvomi kanálmi a podporou pre USB napájanie je menší a ľahší model DDJ-SR ideálny pre používateľov softvéru Serato DJ, ktorí si chcú vziať svoj kontrolér so sebou, kamkoľvek idú.
 Tak ako jeho súrodenec klubového formátu, aj model DDJ-SR dodáva výkonom zábavnú fyzickú rovinu vďaka prvkom, ako sú gumené tlačidlá Performance Pads s podsvietením technológiou LED – ktoré umožňujú dídžejom spustiť režimy Hot Cue, Slicer, Roll a Sampler a taktiež kontrolovať hlasitosť zvukových ukážok tlakom, ktorý vyvíjajú na tlačidlá.

Nové tlačidlo PAD PLUS poskytuje modelu DDJ-SR ďalšiu úroveň ovládania, pretože dovoľuje okamžite spustiť a ovládať efekty FX, priradené jednotlivým tlačidlám. V režime PAD PLUS zvukové ukážky a rýchle značky (Hot Cues) získavajú efekt Roll a je možné vytvoriť z nich slučky do rytmu. Režim Combo FX zasa umožňuje dotykové ovládanie efektov FX a režim Trans prerušuje zvuk v prednastavených intervaloch.

Medzi ďalšie prvky, zdedené od profesionálnej rady produktov Pioneer, patria veľké otočné ovládače Jog Wheel s nízkou latenciou a režim Slip Mode. Počas neho pokračuje stíšené prehrávanie hudby popri slučkách, skrečovaní a opačnom prehrávaní a v správnej chvíli vráti hudbe pôvodnú hlasitosť, keď dídžej skončí.

Model DDJ-SR bol navrhnutý tak, aby odolal náporu častého používania, a jeho štýlový dizajn a kompaktná veľkosť robia z tohto cenovo dostupného kontroléra atraktívny prírastok do akejkoľvek zostavy.

SKYTEC STC-50

Dvojitý MP3/USB/SD prehrávač. 2x USB port, 2x SD slot (číta karty do velikosti 16 GB), funkce Loop/Reloop, Cue, Reverse/Brake, Pitch, výber zobrazenia času a prehrávania, výstupy 2x Line.

PIONEER DJM-5000

Mixpult obsahuje kvalitnú zabudovanú zvukovú kartu s audio kvalitou 96kHz/24-bit, ktorá je odvodená od modelu DJM-1000. DJM-5000 umožňuje používateľovi pripojiť PC alebo Mac priamo do zariadenia vďaka jeho trojpásmovému USB audio interfacu. Mixpult obsahuje oddelené master a zone výstupy a tak umožňuje prehrávať rôznu hudbu do dvoch rôznych miestností. DJM-5000 obsahuje taktiež 3 mikrofónové vstupy a unikátnu funkciu talkover.
– digitálny vstup – dva vstupy pre priame prepojenie digitálnych zdrojov vo vysokej kvalite signálu
– peak level meter – každý kanál má LED kontrolky indikujúce signál
– 3-pásmový ekvalizér: high, mid, low ekvalizér na každom kanáli (–26dB až +6dB).
– jednoduché nastavenie crossfádera
– nastavenie krivky crossfádera do troch rôznych úrovní
– racková veľkosť 19 palcov
– Fader Start Play – pri pripojení Pioneer CDJ alebo MEP prehrávača je možné prehrávať prehrávač
jednoducho pohnutím cross fádra alebo kanálového fádra
Share This